بازی ویدئویی

نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 میزبان آلبرت وسکر خواهد بود

فهرست بازیگران نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 حضور آلبرت وسکر (Albert Wesker) را با اجرای کانر فاگارتی (Connor Fogarty) تایید می‌کند.

به تازگی فهرستی از بازیگران بازی Resident Evil 4 با حضور کانر فاگارتی در وبسایت IMDB منتشر شد. کانر فاگارتی بیشتر با حضور در بازی‌هایی همچون God of War: Ragnarok و Shin Megami Tensei 3 شناخته می‌شود. کانر فاگارتی سال گذشته در همکاری بین Resident Evil و Dead by Deadlight نقش آلبرت وسکر را اجرا کرد.

طرفدار‌ها در حالی منتظر حضور آلبرت وسکر بودند که مدت‌ها شایعاتی در مورد عدم حضورش در نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 به گوش می‌رسید. استودیوی کپکام هم از زمان معرفی این بازی، هیچ خبری را در مورد آلبرت وسکر منتشر نکرد. البته از طرفی شاهد درز یک تصویر هنری بودیم.

وسکر اولین بار در Resident Evil به عنوان کاپیتان تاکتیک‌های ویژه و سرویس نجات معرفی شد. او سعی داشت نسل بشر را با یک انقراض بزرگ و تکامل اجباری نابود کند. وسکر قبل از به دست آوردن قدرت‌های ابر انسانی توسط تزریق گونه‌ای از ویروس Progenitor، به عنوان یک محقق در شرکت آمبرلا (Umbrella) فعالیت می‌کرد. او در نهایت در بازی Resident Evil 5 توسط کریس ردفیلد (Chris Redfield) کارش یکسره شد.

نسخه‌ ریمیک بازی Resident Evil 4 تغییرات گسترده‌ای را اعمال می‌کند

استودیوی کپکام (Capcom) بازی Resident Evil 4 را به عنوان یک ریمیک از بازی اورجینال Residet Evil 4 2005 معرفی می‌کند که برای انتقال هنر وحشت و بقا، بازسازی می‌شود. ریمیک Resident Evil 4 سعی دارد جوهر بازی اصلی را حفظ کند و همزمان یک گیم‌پلی مدرن، داستان بازتعریف شده، و گرافیک پر جزییات را در دنیایی که مرگ، زندگی و وحشت به هم متصل هستند، ارائه دهد.

ریمیک Resident Evil 4 همانند بازی اصلی دارای دوربین زاویه‌ی سوم شخص است.‌ کپکام مدعی است که با کمک گرافیک ارتقا یافته، احساس انزوا و ترس نسبت به نسخه‌ی اصلی بسیار بیشتر شده و کنترل مدرن هم کمک شایانی به افزایش هیجان در بازی دارد.

نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس سریز S و X منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا