بازی ویدئویی

نسخه تست بخش Co-Op بازی Halo Infinite به زودی منتشر خواهد شد

به زودی انتظارات به پایان رسیده و بخشی مهم از بازی Halo Infinite که از زمان انتشار این بازی منتظرش بودیم در دسترس ما قرار می‌گیرد. تیم 343Industries اطلاعاتی مهم از نسخه تست Co-Op بازی Halo Infinite منتشر کرده است.

در حالی که بازی Halo Infinite و استودیو توسعه دهنده این بازی یعنی 343Industries پس از عرضه این بازی مهم مورد تحسین بی حد و اندازه کاربران و منتقدین قرار گرفتند، این بازی از برخی ویژگی‌های بسیار مهمی که به نحوی نمادهای سری بازی هیلو هستند محروم بود. مهم‌ترین این ویژگی‌ها بخش Forge و بخش داستانی Co-Op هستند. طبق اطلاعات رسمی منتشر شده طی روزهای اخیر، باید منتظر بخش داستانی Co-Op در آینده نه چندان دور باشیم.

در همین راستا، تیم 343Industries ساعاتی پیش در صفحه توییتر بازی هیلو اعلام کرد که طی ماه جولای، برابر با ۱۰ تیر ماه الی ۹ مرداد ماه، باید منتظر نسخه تست Co-Op بازی Halo Infinite باشیم. لازم به ذکر است که نسخه تست Co-Op بازی Halo Infinite تنها در اختیار اینسایدرها قرار می‌گیرد. از این نکته نباید غافل شد که نسخه کامل بخش داستانی Co-Op بازی هیلو اینفینیت طی ماه آگوست، برابر با ۱۰ مرداد ماه الی ۹ شهریور ماه، در دسترس عموم قرار می‌گیرد. این نکته را نیز باید افزود که طی ماه آگوست تنها شاهد بخش داستانی Co-Op آنلاین خواهیم بود و حالت Split-Screen بخش داستانی در تاریخی نامعلوم تا پیش از پایان سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

در ادامه اطلاعات منتشر شده، تیم 343Industries اشاره کرد که نسخه بتای بخش Forge بازی هیلو اینفینیت طی ماه سپتامبر سال جاری، برابر با ۱۰ شهریور ماه الی ۸ مهر ماه، آغاز می‌شود، با این حال باید تا انتشار اطلاعات رسمی بیشتر از طرف استودیو توسعه دهنده صبر کرد. مدت زمان چندانی از آغاز فصل دوم بازی Halo Infinite نگذشته و ما طی این فصل شاهد رویدادی تازه که حالتی جدید و ایونت پس اختصاصی به همراه داشته بوده‌ایم. نظر شما درباره پیشرفت و آینده بازی Halo Infinite چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند تا سال‌های سال کاربران را جذب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا