بازی ویدئویی

نسخه بعدی God of War به اساطیر کدام منطقه می‌پردازد؟

نسخه بعدی God of War سال‌ها با ما فاصله دارد، اما طرفداران از همین حالا و با گذشت کمتر از یک ماه از انتشار آخرین نسخه این سری بازی صحبت درباره آن را آغاز کرده‌اند. آمریکای مرکزی، ژاپن و مصر، مقاصد احتمالی ما هستند!

جدیدترین نسخه سری بازی خدای جنگ با نام God of War: Ragnarök در روز ۹ نوامبر، برابر با ۱۸ آبان ماه به انتشار رسید و همانطور که انتظار می‌رفت خارق العاده عمل کرد و کاربران و فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی را دیوانه وار عاشق خود کرد. حال که در حدود دو هفته از انتشار این بازی گذشته و کاربران بسیاری این عنوان زیبا را به پایان رسانده‌اند، صحبت‌ها درباره آینده این سری بازی آغاز شده است!

بسیاری از کاربران باور دارند که نسخه بعدی این سری بازی باید به اساطیر آمریکای مرکزی بپردازد. متاسفانه طی سال‌های اخیر کمتر بازی بزرگی در حد انتظارات ظاهر شده، اما بازی God of War Ragnarok نه تنها آن چیزی بود که انتظارش را داشتیم، بلکه فراتر از انتظارات نیز ظاهر شد و توانست نسخه پیشین خود یعنی God of War سال ۲۰۱۸ که خود شاهکاری بی چون و چرا بود را پشت سر بگذارد.

بازی خدای جنگ رگناروک، داستان اساطیر نورث را به زیبایی هر چه تمام‌تر به پایان می‌رساند و به عقیده برخی حتی داستان شخصیت کریتوس (Kratos) را نیز به پایان رساند. اگر از دیدی دیگر به قضیه نگاه بیندازیم، دست توسعه دهندگان برای داستان سرایی مستقل در نسخه‌های پیش‌رو بازتر شده است. ما گمان داریم که شخصیت اصلی داستان ما از این پس آترئوس (Atreus)، پسر کریتوس باشد که اولین مرتبه در نسخه ۲۰۱۸ سری بازی God of War حضور یافت. استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) در حال حاضر این قدرت را داشته که بدون پرداختن به پایان خدای جنگ رگناروک و به طور کلی تمام نسخه‌های پیشین، داستانی جدید یا به عبارت دیگر شاهکاری نو را خلق کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا