بازی ویدئویی

نسخه بتای بازی Gotham Knights در استیم قرار گرفت!

نسخه بتای بازی Gotham Knights به استیم اضافه شد ولی پس از مدتی کوتاه، از این پلتفرم حذف گردید. این نسخه ۸۲ گیگابایت حجم داشت!

با وجود این که هیچ رد پایی از این نسخه بتا در استیم وجود ندارد و پست ردیت مربوط به این نسخه بتا از وب‌سایت Reddit حذف شده، اما هنوز هم جزئیاتی در مورد آن در وب‌سایت Steam DB وجود دارد. این وب‌سایت هیچ همکاری با استیم ندارد ولی اطلاعاتی در مورد بازی‌های پلتفرم استیم را به اشتراک می‌گذارد.

در حال حاضر هیچ تاریخی برای انتشار بازی Gotham Knights اعلام نشده ولی طبق بررسی اطلاعات نسخه‌ی بتا، این نسخه به شکل عجیبی ۸۲.۵ گیگابایت حجم دارد و قاعدتا هم بازی اصلی حجم بسیار بیشتری نسبت به این نسخه خواهد داشت. طرفداران شوالیه‌ی سیاه گاتهام بی‌صبرانه منتظرند که بداند این بازی در چه تاریخی منتشر خواهد شد.

بازی Gotham Knights توسط Warner Bros. Montreal ساخته می‌شود. در این بازی بتمن مرده است و شما باید در نقش نایت‌وینگ، بت‌گرل، رابین و رد هود به مبارزه با خلاف‌کاران بپردازید و شهر گاتهام را پاک‌سازی کنید.

همچنین ماه پیش نیز اطلاعاتی در مورد یک کالکشن از بتمن با نام Arkham Collection منتشر شد.

کمپانی برادران وارنر هنوز چیزی را تائید نکرده ولی طبق شایعات و جزئیات، این کالکشن در انتهای ماه آگوست برای نینتندو سوئیچ با قیمت ۶۰ یورو منتشر می‌شود. این اطلاعات توسط یک خرده‌فروش فرانسوی ارائه شده است.

همچنین Arkham Collection روی پی‌سی و کنسول‌ها حدود چند سال پیش منتشر شد و این کالکشن شامل بازی‌های Arkham Asylum ،Arkham City و Arkham Knight بود.

نظر شما در مورد بازی Gotham Knights چیست؟ فکر می‌کنید رویکرد مناسبی دارد و موفقیت نسخه‌های فوق‌العاده‌ی قبلی سری آرکام را تکرار خواهد کرد؟ آیا فکر می‌کنید که واقعا بتمن در این بازی مرده است؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما را در بخش کامنت‌ها بخوانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا