بازی ویدئویی

نسخه‌های کلاسیک سری بازی Call of Duty با تخفیف عالی در ایکس باکس عرضه شدند

این روزها هیچ خبری به اندازه اخبار مربوط به بازی‌های Call of Duty طرفداران ایکس باکس را خوشحال نمی‌کند. در کنار آن، هیچ خبری به شیرینی خبر تخفیف خوردن بازی‌ها نیست. حالا تصور کنید که اکثر بازی‌های Call of Duty برای کاربران ایکس باکس با تخفیف عرضه شده‌اند!

در حالی که کمتر از سه ماه از آغاز سال ۲۰۲۲ میلادی گذشته، ما شاهد چندین انفجار عظیم توسط بازی‌هایی چون Elden Ring، Dying Light 2 و Horizon Forbidden West در دنیای بازی‌های ویدیویی بوده‌ایم و گمان داریم تا پایان سال شاهد چنین روندی باشیم. البته این را نباید از خاطر برد که بسیاری از کاربران هنوز هیچ بازی را از میان این غول‌های صنعت بازی سازی خریداری نکرده‌اند و به تجربه کلاسیک‌های دوست داشتنی می‌پردازند. اگر شما نیز از این دست کاربران هستید، ایکس باکس پیشنهادات وسوسه انگیز بسیار خوبی برای شما دارد.

همانطور که می‌دانید، شما می‌توانید به لطف قابلیت خارق العاده Backward Compatibility بازی‌های نسل‌های پیش را در کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس تجربه کنید و بدون شک یکی از سری بازی‌هایی که بیشترین طرفدار را دارد سری بازی Call of Duty است که با گذشت بیش از یک دهه از انتشار برخی بازی‌های این مجموعه، کاربران هنوز از آن‌ها دل نکنده‌اند. البته تمام تخفیف‌های پیشنهادی ایکس باکس مربوط به گذشته دور این سری بازی نبوده و عناوین به روزتر چون Call of Duty: Ghosts نیز با تخفیف عرضه شده است.

به گزارش وبسایت PureXbox، تعداد بسیار زیادی از بازی‌ها مجموعه کالآف دیوتی از جمله Call of Duty 2 و Call of Duty 3 نیز با تخفیف عرضه شده‌اند. از جدیدترین بازی‌های این لیست بلند بالا می‌توان به بازی Call of Duty: Black Ops 2 اشاره داشت که به نظر بسیاری بهترین نسخه تاریخ Call of Duty است. البته که هر کس نظری جداگانه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا