بازی ویدئویی

نسخه‌ای جدید از سری بازی Bully در کنار GTA 6 در دست توسعه است!

استودیو راکستار طی هفته اخیر بالاخره اعلام کرد که بازی GTA 6 در دست توسعه بوده و همین خبر برای به وجد آوردن طرفداران کافی بود، با این حال اینگونه به نظر می‌رسد که این استودیو در حال توسعه نسخه بعدی بازی Bully در کنار GTA است.

بدون شک کمتر کسی از معرفی نسخه بعدی سری بازی GTA توسط راکستار بی خبر مانده است. استودیو راکستار به طور رسمی از توسعه نسخه بعدی سری بازی GTA که همه ما سال‌های سال منتظرش بودیم خبر داد و باعث شد ما بالاخره تا حدی کم آرام بگیریم.

شایعات و اخبار مربوط به این بازی سال‌هاست در صدر شایعات دنیای بازی‌های ویدیویی حضور دارند و ما منتظر معرفی این عنوان در تک تک مراسم‌های بزرگ گیمینگ بودیم که بی فایده بود. اگر خاطر داشته باشید، مراسمی مربوط به کنسول پلی استیشن طی سال ۲۰۲۰ برگزار شد که بسیاری انتظار معرفی بازی GTA 6 را داشتند، با این حال راکستار به معرفی نسخه نسل نهمی GTA V بسنده کرد که این امر باعث برافروخته شدن بسیاری از فعالان و اعتراضات بسیار شدید شد. لازم به ذکر است که راکستار خود از طولانی شدن فاصله زمانی دو نسخه از این سری بازی محبوب مطلع بوده و آن‌ها این موضوع را به وضوح بیان کردند.

ولی ما امروز برای انتشار اخبار بیشتر از GTA 6 اینجا نیستیم! فضای اینترنت این روزها مملو از نام جی‌تی‌ای است، ولی این پروژه تنها پروژه راکستار نیست که باید برای آن هیجان زده باشیم. ما طی روز اخیر شاهد پرسش و پاسخی میان کاربران و یکی از قابل اعتمادترین گزارشگران عرصه بازی‌های ویدیویی یعنی تام هندرسون (Tom Henderson) بودیم. طی این پرسش و پاسخ شخصی از او درباره بازی Bully 2 و شایعات اخیر پرسش‌هایی داشت که پاسخ هندرسون به این پرسش‌ها بسیار امیدوار کننده بودند. هندرسون در پاسخ اعلام کرد که بازی GTA 6 تنها هدف راکستار نیست. هندرسون در صفحه توییتر خود و در پاسخ به شایعات توسعه بازی Bully 2 نوشت:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا