بازی ویدئویی

نحوه دانلود رایگان بازی Fall Guys – فال گایز

دانلود رایگان بازی Fall Guys – فال گایز به تازگی برای بازیکنان تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته و از امروز می‌توانید آن را با تمامی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی، یا حتی رایانه شخصی خود تجربه کنید!

هم‌اکنون دانلود کنید!

لینک دانلود بازی در فروشگاه اپیک گیمز (مخصوص کاربران پلتفرم رایانه شخصی)

درست هنگامی که در پاندمی ویروس کرونا کاربران بسیاری در حال تجربه بازی‌هایی مانند Fortnite و Call of Duty: Warzone بودند، ناگهان استودیو مدیاتونیک (Medtronic) بازی Fall Guys را معرفی کرد؛ عنوانی که آمار دانلود آن به شدت بالا رفت و در همان دوره اول عرضه آن روی کنسول‌های پلی استیشن، توانست به شدت توجه مخاطب‌ها را جلب کند.

با این وجود فال گایز همیشه یک مشکل بسیار بزرگ داشت؛ آن هم اینکه این بازی به صورت محدود برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن عرضه شده بود و از طرفی دارندگان پلتفرم رایانه شخصی باید برای تجربه آن را با پرداخت مبلغی خریداری می‌کردند. این در حالی بود که Fall Guys پتانسیل فوق‌العاده بیشتری برای یک بازی کراس پلنفرم داشت و می‌توانست تعداد بازیکنان خود را عملا با ارائه روی تمامی کنسول‌ها به صورت رایگان، حداقل تا سه برابر افزایش دهد!

با این وجود همانطور که پیشبینی می‌شد، دانلود رایگان بازی Fall Guys هم بالاخره به تحقق پیوسته و از فردا تاریخ ۱ تیر ماه ۱۴۰۱، تمامی کاربران با هر پلتفرمی می‌توانند آن را بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای دریافت کنند. با این حال دقت کنید که ساعت ارائه این بازی برای مناطق مختلف جهان فرق می‌کند و به همین دلیل نیز احتمال دارد که تاریخ از پیش اعلام شده ۳۱ خرداد چندان هم برای خاورمیانه دقیق نبوده و برخی مناطق دیرتر نسخه رایگان را در استورهای مختلف مشاهده کنند. در حقیقت این تاریخ برای کشورهای خاورمیانه برای ساعت ۱۶:۳۰ در نظر گرفته شده، اما باز هم احتمال دیرتر در دسترس قرار گرفتن این عنوان در کشور ما وجود دارد.

توجه کنید که بازی در فروشگاه‌های پلی استیشن و ایکس باکس از این ساعت به بعد (یا نهایتا فردا) رایگان بوده و کاربران پلتفرم رایانه شخصی باید پس از دریافت لانچر رسمی فروشگاه اپیک گیمز، آن در استور جستجو کرده یا از طریق لینک بالای همین پست به صفحه دانلود آن مراجعه کنند.

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا