بازی ویدئویی

مپ قدیمی وارزون بازمی‌گردد، اما به چه قیمتی؟!

مپ قدیمی وارزون – Warzone که وردانسک (Verdansk) نام داشت ظاهرا طبق اعلام رسمی دوباره به این عنوان بازمی‌گردد، اما به بهای یک وقفه طولانی مدت و ارائه در پلتفرمی که هنوز مشخص نیست!

دو سال پیش شرکت اکتیویژن طعم شیرین پیروزی در رقابت بهترین بازی سبک بتل رویال بر حسب تعداد بازیکن فعال را با عنوان فوق‌العاده هیجانی Call of Duty: Warzone مزه کرد. این بازی رسما پس از چند ماه به رقم ۸۰ میلیون بازیکن رسید و سپس طولی نکشید تا این عدد از ۱۰۰ میلیون هم رد شد. این در حالی است که یکی از دلایل اصلی موفقیت این بازی رسما به خاطر گیم پلی جذاب در نقشه‌ای بود که طراحی آن به بهترین شکل ممکن و مخصوص هر نوع پلی لیستی انجام شده بود.

مپ اصلی و اول بازی Call of Duty: Warzone، که روایتگر ادامه بخش داستانی دو عنوان Modern Warfare و Black Ops Cold War بود، طی دو سال گذشته به خوبی توانست بین کاربران به شدت محبوب شده و در نهایت به یکی از بهترین نقشه‌های بتل رویال در میان تمامی بازی‌های این سبک تبدیل شود. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که پس از عرضه بازی Call of Duty: Vanguard و شروع فصل اول آن، این مپ با یک نقشه جدید به نام کالدرا (Caldera) جایگزین شد. طرفداران مدت‌ها بود که خواستار یک نقشه جدید بودند، اما اصلا انتظارات آن‌ها برآورده نشد.

در واقع نقشه جزیره کالدرا برای ادامه داستان ونگارد به Warzone آمده بود تا همه چیز را با یک تحول همراه کرده و بازی را وارد فاز تازه‌ای کند. این در حالی بود که متاسفانه کاربران چندان هم از گیم پلی و طراحی کالدرا راضی نبودند؛ بخصوص اینکه انواع و اقسام باگ‌های ریز و درشت هم در آن وجود داشت. با این حال از فصل اول سازندگان در تلاش هستند تا مشکلات بازی را برطرف کنند و در حال حاضر کالدرا به ثبات بهتری نسبت به قبل رسیده، ولی چنان که به نظر می‌رسد کاربران همان نقشه قدیمی وردانسک را می‌خواهند.

مپ قدیمی وارزون مخصوص پلتفرمی خاص خواهد بود؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا