بازی ویدئویی

منتظر معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما باشید

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی جدید هیدئو کوجیما در آینده نزدیک به طور رسمی معرفی خواهد شد.

پس از جدایی هیدئو کوجیما از کونامی، این بازی‌ساز مشهور ژاپنی استودیوی مستقل خود با نام کوجیما پروداکشنز را تاسیس کرد. بعد از راه‌اندازی، کوجیما با شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی وارد همکاری شد و بازی پرحاشیه دث استرندینگ به دست بازیکنان رسید؛ اثری که آن‌طور که باید و شاید ظاهر نشد و بازخوردهای ضد و نقیض فراوانی را از سوی منتقدان و گیمرها دریافت کرد. با این حال، بسیاری از بازیکنان از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نسل هشتم یاد می‌کنند.

حال که چیزی در حدود سه سال از عرضه بازی می‌گذرد، کوجیما همچنان تمایلی به انتشار جزئیاتی از پروژه بعدی خود ندارد و تا به امروز شایعه‎های متعددی در رابطه با بازی بعدی کوجیما پروداکشنز در سراسر فضای مجازی به گوش رسیده است. البته، مدتی پیش هیدئو کوجیما رسما از آغاز همکاری خود با ایکس باکس خبر داد که طبق بیانیه رسمی، به نظر می‌رسد او روند ساخت یک بازی کلاود را شروع کرده و این عنوان به طور انحصاری برای پلتفرم‌های ایکس باکس منتشر می‌شود.

در این میان، ساعاتی پیش آقای هیدئو کوجیما در صفحه رسمی حساب کاربری توییتر خود با انتشار تصاویری، اعلام کرد که به طور آزمایشی روی ادیت تریلری مشغول به کار است. با توجه به اینکه کوجیما شخصا مسئولیت طراحی و ادیت تریلرهای بازی‌‎های خود را برعهده می‌گیرد، بسیاری از هواداران بر این باور هستند که بازی جدید او به‌زودی معرفی خواهد شد.

هیدئو کوجیما در توییتر خود نوشت:

در حال حاضر به طور آزمایشی مشغول ادیت ویدیو هستم.

لازم به ذکر است که هنوز جزئیاتی از پروژه‌ بعدی کوجیما پروداکشنز در دست نیست و هیدئو کوجیما تا به امروز به صراحت به بازی جدید خود اشاره نکرده است. گروهی از هواداران بر این باور هستند که او مشغول ساخت بازی لغو شده P.T است. این در حالی است که برخی‌ها معتقد هستند که کوجیما پروداکشنز فرآیند توسعه دنباله سری Death Stranding را آغاز کرده است. با توجه به این حدس و گمان‌های ضد و نقیض، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در خصوص معرفی بازی بعدی این بازی‌ساز سرشناس ژاپنی اظهار نظر کرد و طبق معمول باید منتظر انتشار خبرهای رسمی بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا