بازی ویدئویی

منتظر معرفی بازی جدید جنگ ستارگان یوبیسافت در سال ۲۰۲۳ باشید

کارگردان بازی جدید جنگ ستارگان یوبیسافت به تازگی در توییتی به انتشار اطلاعات بیشتر و رونمایی از بازی در سال جاری میلادی اشاره کرده است.

به دنبال موفقیت بی‌نظیر مجموعه جنگ ستارگان در سینما، تا به امروز بازی‌های متعددی با اقتباس از این فرنچایز روانه بازار شده است. به لطف همکاری دیزنی و الکترونیک آرتز، چند سالی حق امتیاز ساخت بازی‎‌های جنگ ستارگان به طور انحصاری در اختیار EA بود و این کمپانی به همراه استودیوهای زیرمجموعه خود ساخت آثار مختلفی از جنگ ستارگان را در کارنامه خود دارد.

با این وجود، برخی از آثار مجموعه آن‌طور که باید و شاید انتظارها را برآورده نکردند و چه بسا اشتباهات سازندگان خدشه‌های زیادی را به اعتبار این سری پرطرفدار وارد کرد. در همین راستا، مدتی پیش شرکت دیزنی لایسنس انحصاری ساخت بازی‌های جنگ ستارگان را از الکترونیک آرتز پس گرفت و در اقدامی غیرمنتظره، کمپانی فرانسوی یوبی‌سافت از ساخت یک بازی جدید و عظیم از سری Star Wars با جهان باز خبر داد.

علی‌رغم گذشت دو سال از انتشار این خبر، بازی مزبور هنوز به طور رسمی معرفی نشده و جزئیاتی از آن نیز در دسترس نیست و چه بسا نام و حوادث بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. هرچند، گفته شده که وقایع این اثر قرار است در یک محیط جهان باز رخ می‌دهد و استودیوی مسیو اینترتینمنت، خالق سری دیویژن، وظیفه‌ ساخت بازی را برعهده گرفته و جولین گرایتی نیز به عنوان کارگردان بازی انتخاب شده است.

این عنوان چند وقتی است مراحل ساخت و توسعه خود را در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها در مسیو اینترتینمنت سپری می‌کند که حال بر اساس تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که سکوت سازندگان به‌زودی شکسته می‌شود و بازی در طول سال جاری میلادی به طور رسمی و کامل معرفی خواهد شد.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش آقای جولین گرایتی، کارگردان بازی، در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر ضمن تبریک سال نو میلادی، اعلام کرد که سال ۲۰۲۳ میلادی، سال بسیار مهمی خواهد بود. در کنار این پیام، گرایتی تصویری از لوگوی جنگ ستارگان منتشر کرده که به صراحت به انتشار خبرهای بیشتر از بازی جدید این مجموعه اشاره می‌کند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا