بازی ویدئویی

منتظر عرضه نقشه Resurgence برای وارزون 2 باشید

شواهد امر گویای این موضوع است که نقشه Resurgence در جریان فصل دوم به صورت رایگان برای بازی کال آو دیوتی وارزون 2 عرضه خواهد شد.

کمتر از دو ماه از انتشار دنباله بازی بتل رویال وارزون می‌گذرد؛ اثری که علی‌رغم یک سری مشکلات و باگ‌ها، در زمان عرضه حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و جامعه آن در عرض پنج روز به بیش از ۲۵ میلیون نفر رسید. این بازی نسبت به نسخه قبلی با پیشرفت‌های قابل توجهی روبه‌رو شده و جدا از ارتقای کیفیت بصری و ارائه یک نقشه تازه، شامل سلاح و حالت جدیدی است.

در حالی که این تغییر و تحول‌ها باب میل برخی از هواداران بودند، اما گروهی از بازیکنان از برخی مکانیزم‌های بازی ناراضی هستند. در واقع، رقابت‌ها در بازی وارزون ۲ روند کندتری نسبت به بازی قبلی دارد و با توجه به نقشه‌های بزرگ‌تر، باید محتاط‌تر از همیشه به مبارزه بپردازید. به علاوه، برای پیروزی در نبردهای این عنوان باید از منابع تمام بازیکنان نیز استفاده کنید که این موضوع نیز چندان خوشایند نیست.

در حقیقت، به لطف نقشه Rebirth Island و حالت مهیج Resurgence که در بازی نخست مجموعه در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد، بازیکنان نبردهای سرعتی را تجربه کنند. این نقشه بسیار متراکم بوده و بازیکنان به طور دائم از فواصل نزدیک با یکدیگر مبارزه می‌کنند. از طرفی، در حالت مزبور اگر یکی از هم‌تیمی‌هایتان زنده مانده باشد، می‌توانید بار دیگر به مبارزه بازگردید. این در حالی است که چنین نقشه و حالتی در وارزون ۲ وجود ندارد و خبری از نبردهای نزدیک و سرعتی نیست. به همین خاطر، چند وقتی است که هواداران پروپاقرص سری وارزون در درخواست‌های خود به عرضه نقشه و حالت مزبور در Warzone 2 اشاره می‌کنند.

ماجرا از این قرار است رسانه Insider Gaming که اغلب جزئیاتی از برنامه بازی‌سازها را به درستی فاش می‌کند، به تازگی ادعا کرده که تیم سازنده کال آو دیوتی در حال حاضر روی توسعه نقشه و حالت جدید Resurgence برای بازی وارزون 2 مشغول به کار هستند. این منبع آگاه معتقد است که نقشه و حالت مزبور در جریان فصل دوم به بازی راه می‌یابند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا