بازی ویدئویی

منتظر عرضه بازی Company of Heroes 3 برای کنسول‌های نسل نهم باشید

شواهد امر گویای این موضوع است که عرضه بازی Company of Heroes 3 علاوه بر پلتفرم رایانه شخصی، برای کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن نیز انجام می‌شوند.

تا به امروز بازی‌های زیادی درباره روایت جنگ‌های جهانی توسط شرکت‌های مختلف روانه بازار شدند که در میان آن‌ها، سری کمپانی آو هیروز به لطف سبک استراتژیک و منحصر به فرد از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. در همین راستا، بعد از گذشت چیزی در حدود ده سال از نسخه دوم مجموعه، اوایل تابستان سال گذشته بود که شرکت سگا از بازی کمپانی آو هیروز ۳ پرده برداشت.

این عنوان که مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی رلیک اینترتینمنت سپری کرده، بعد از تاخیرهای مکرر، قرار است در اواخر زمستان برای کامپیوتر روانه بازار شود. به طور کلی، اغلب بازی‌های استراتژیک به خاطر سیستم مدیریت و کنترل گیم‌پلی به صورت انحصاری برای رایانه شخصی عرضه می‌شوند و کمتر کسی انتظار انتشار آن‌ها روی کنسول‌ها را دارد.

این در حالی است که جدیدترین گزارش منتشر شده نشان می‌دهد که نسخه کنسولی بازی Company of Heroes 3 به تازگی رده بندی سنی خود را از سوی سازمان رتبه‌بندی بازی‌های دیجیتال کشور تایوان دریافت کرده است. بدین ترتیب، به نظر می‌رسد که این بازی علاوه بر پلتفرم پی‌سی، برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

دقت داشته باشید که سگا هنوز واکنشی از خود درباره این گمانه‌زنی نشان نداده و تا به این لحظه استودیو رلیک اینترتینمنت نیز صحت این ادعا را تایید یا تکذیب نکرده است. بر این اساس، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در خصوص انتشار بازی کمپانی آو هیروز ۳ برای کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر تایید نهایی از سوی شرکت ناشر یا تیم سازنده بمانیم.

البته، انتشار این بازی برای کنسول‌ها چندان دور از انتظار نیست؛ چرا که در طول چند سال اخیر شماری از عناوین استراتژیک برای کنسول‌ها نیز منتشر شدند. از طرفی، بهتر است بدانید که بازی‌های استراتژیک دیگری نظیر Age of Empires 2: Definitive Edition و Age of Empires 4 سال آینده برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه خواهند شد.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا