بازی ویدئویی

منتظر ساخت بازی Call of Duty: Advanced Warfare 2 نباشید

علی‌رغم انتشار گزارشی مبنی بر ساخت بازی Call of Duty: Advanced Warfare 2 توسط استودیوی اسلج‌همر گیمز، لیکن به تازگی ادعایی برخلاف این گمانه‎‌زنی مطرح شده است.

در حالی که بسیاری از هواداران سری کال آو دیوتی بی‌صبرانه منتظر عرضه بازی مدرن وارفر ۲ طی هفته‌های آینده هستند، اما در این میان گزارش‌های ضد و نقیضی از عناوین بعدی این فرنچایز به گوش می‌رسد. در همین راستا، اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که یکی از اینسایدرهای معروف حوزه ویدیو گیم به نام رالفس ولو مدتی قبل در پیامی اعلام کرده بود که استودیوی اسلج‌همر گیمز پروسه ساخت بازی Call of Duty 2025 را آغاز کرده است.

بر اساس ادعای این منبع آگاه، ظاهرا استودیوی مزبور در ابتدا قصد داشت که بار دیگر هواداران را به دوران جنگ جهانی دوم ببرد که به خاطر شکست کال آو دیوتی ونگارد، شرکت اکتیویژن بلیزارد با این ایده مخالفت کرده و در پی آن، ساخت دنباله بازی Call of Duty Advanced Warfare 2 در دستور کار قرار گرفته است. این کاربر مدعی است که بازی مزبور در سال ۲۰۲۵ میلادی برای تمام پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش گزارش دیگری در این خصوص این بار از سوی کاربری با نام چارلی اینتل (CharlieIntel)، یکی از منابع نزدیک به اکتیویژن، منتشر شد که ظاهرا ادعای رالفس ولو را تکذیب می‌کند. این منبع خاطرنشان کرده که در حال حاضر هیچ پروژه‌ای مبنی بر ساخت دنباله ادونسد وارفر در اسلج‌همر گیمز وجود ندارد. هرچند، او جزئیاتی درباره بازی جدید این استودیو ارائه نکرده و ظاهرا هنوز مشخص نیست که بازی بعدی‌ها چه خواهد بود.

دقت داشته باشید که شرکت اکتیویژن بلیزارد هنوز واکنشی از خود در قبال این ادعاها نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز صحت هر یک از این گزارش‌ها را تایید یا تکذیب نکرده است. بنابراین، تا به این لحظه نمی‌توان با قاطعیت در خصوص ساخت یا عدم توسعه بازی Call of Duty Advanced Warfare 2 توسط استودیوی اسلج‌همر گیمز اظهار نظر کرد و طبق روال همیشه، باید منتظر ارائه خبرهای موثق از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

البته، از آنجا که زمان نسبتا زیادی تا سال ۲۰۲۵ میلادی باقی مانده، انتظار نمی‌رود که در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در زمینه بازی جدید اسلج‌همر گیمز توسط منابع رسمی به اشتراک گذاشته شود. در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که این استودیو در گذشته از علاقه خود برای ساخت دو دنباله از Call of Duty Vanguard سخن گفته بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا