بازی ویدئویی

منتظر بازی‌های رایگان اپیک گیمز در سال ۲۰۲۲ باشید!

یکی از شیرین‌ترین بخش‌های دنیای بازی‌های ویدیویی که طی سال‌های اخیر رونق بسیار بیشتری گرفته، ارائه بازی‌های رایگان است که فروشگاه اپیک گیمز بدون شک با ارائه انبوهی از بازی‌های رایگان محبوب‌ترین پلتفرم در این زمینه است.

اپیک گیمز طی روزهای اخیر آمار مربوط به فروشگاه خود طی سال ۲۰۲۱ را انتشار داد که بخشی از آن مرتبط با بازی‌های رایگان ارائه شده، تعداد بازی‌های رایگان دانلود شده و بسیاری آمار دیگر می‌شد که به معنای واقعی شگفت آور و خوش آیند بودند. در این میان بد نیست نگاهی به برخی از این آمار داشته باشیم. طبق آمار منتشر شده توسط اپیک گیمز، فروشگاه آن‌ها بیش از ۱۹۴ میلیون کاربر داشته که در حدود ۸۴۰ میلیون دلار از این فروشگاه خریداری کرده و البته تعداد بسیار بالایی بدون پرداخت حتی یک دلار از این فروشگاه و بازی‌های رایگان آن بهره برده‌اند. در این میان، ۷۵۶ میلیون نسخه از ۸۹ بازی رایگان ارائه شده توسط کاربران دانلود شده است و به گفته شرکت اپیک، بازی‌های رایگان بیشتری در راه است.

در ادامه ما شاهد بخش «نگاهی به سال ۲۰۲۲» بودیم و در این بخش اپیک اشاره داشته که ارائه هفتگی بازی‌های رایگان ادامه خواهد داشت و همچنین آن‌ها قصد افزودن برخی قابلیت‌های درخواستی مانند چت صوتی و پارتی، جامعه مختص بازی‌های متفاوت و رای گیری و همچنین افزایش سرعت لانچر خود را دارند.

اگر با فروشگاه اپیک گیمز نا آشنا هستید، بد نیست بدانید که این فروشگاه به طور هفتگی برخی بازی‌های فروشگاه را کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده و شما پس از دریافت آن‌ها، می‌توانید برای همیشه از این عناوین لذت برده و به تجربه آن‌ها بپردازید. فروشگاه اپیک گیمز معمولا پیش از ارائه این بازی‌ها، کاربران را مطلع ساخته تا همه برای دریافت عناوین رایگان آماده باشند.

شاید با تعجب بپرسید ارائه این تعداد بازی رایگان چه سودی برای توسعه دهندگان و اپیک گیمز دارد؟ بدون شک ارائه رایگان بازی‌ها نه تنها باعث جذب کاربران جدید برای فروشگاه اپیک گیمز شده، بلکه باعث پیشرفت استودیوهای کوچک و کمتر شناخته شده می‌شود که نتیجه آن آشنایی کاربران با دیگر بازی‌های توسعه دهنده و همچنین خرید درون برنامه‌ای شده که به توسعه دهندگان اجازه توسعه بازی‌های جدید، در کنار پیشرفت بازی‌های پیشین را می‌دهد و همین امر نیز به فروش فروشگاه اپیک گیمز کمک شایانی می‌کند.

شما طی هفته جاری می‌توانید با ورود به فروشگاه اپیک گیمز، بازی Daemon X Machina را به طور کاملا رایگان دریافت کنید. شما کدام بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز را دریافت کرده‌اید؟ به نظر شما اپیک گیمز می‌تواند با این سیاست از رقیب اصلی خود یعنی استیم پیشی بگیرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا