بازی ویدئویی

منتظر انتشار محتوای جدید برای بازی Ghost of Tsushima نباشید

استودیوی سرشناس ساکر پانچ پروداکشنز در کنار تشکر از حمایت بی‌وقفه‌ی بازیکنان و انتشار به‌روزرسانی شماره ۲.۸۱، رسما اعلام کرد که پشتیبانی از بازی Ghost of Tsushima به پایان رسیده است.

اواخر چرخه‌ی عمر کنسول پلی‌استیشن 4 بود که شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی با همکاری استودیوی ساکر پانچ پروداکشنز بازی جدیدی تحت عنوان گوست آو سوشیما را تقدیم بازیکنان کرد؛ اثری در سبک اکشن ماجراجویی که شما را به قرن سیزدهم ژاپن و نبرد خونین سامورایی‌ها با مغول‌ها می‌برد. این عنوان جاه‌طلبانه به لطف گیم‌پلی درگیرکننده، داستان‌روایی عمیق و شخصیت‌پردازی بی‌نظیر از همان ابتدا بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدها دریافت کرد و حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت.

در طولی دو سالی از انتشار بازی می‌گذرد، تیم توسعه‌دهنده با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های متعدد شماری از مشکلات بازی را برطرف کرده و مهم‌تر از همه، محتوای جدیدی را در قالب بسته‌ی الحاقی در اختیار هواداران قرار داده است. در همین راستا، روز گذشته آپدیت جدیدی با شماره ۲.۸۱ برای بازی منتشر شد که در کنار ایجاد تغییرات جزئی در بخش کمپین و تک‌نفره، روی بهبود حالت مولتی‌پلیر بازی یا همان Legends تمرکز دارد.

همزمان با انتشار آپدیت فوق، تیم سازنده در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت بی‌پایان هواداران، رسما اعلام کرد که این آخرین به‌روزرسانی گوست آو سوشیما به شمار می‌رود و از این پس استودیوی ساکر پانچ پروداکشنز برنامه‌ای برای انتشار آپدیت و بسته‌های الحاقی برای بازی ندارد. بر این اساس، می‌توان گفت که پشتیبانی توسعه‌دهندگان از اثر مزبور به اتمام رسیده و دیگر نباید منتظر عرضه‌ی آپدیت‌های جدیدی از سوی سازندگان باشد. هرچند، آن‌ها مدعی هستند که تمامی بازخوردهای بازیکنان را با دقت بررسی می‌کنند.

ساکر پانچ در این زمینه می‌گوید:

در حالی که هم اکنون به طور جدی روی آپدیت و محتوای جدید دیگر مشغول به کار نیستیم، اما بازخوردهای بازیکنان و پیام هواداران برای وجود هرگونه باگ و مشکل فنی را با دقت دنبال می‌کنیم. ما قصد داریم از تمام جامعه‌ی بازی به خاطر حمایت و پشتیبانی‌های بی‌نظیرشان، صمیمانه تشکر کنیم.

دقت داشته باشید که پایان پشتیبانی از بازی Ghost of Tsushima به معنی خاموشی همیشگی سرورهای بخش آنلاین و چندنفره بازی نیست، بلکه علاقه‌مندان همچنان می‌توانند به تجربه‌ی بخش مولتی‌پلیر بازی بپردازند؛ به خصوص که این بخش در ماه گذشته به طور رایگان در دسترس کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار گرفته بود. با این حال، تیم سازنده از این پس روی ساخت محتوا و به‌روزرسانی‌های جدید کار نمی‌کند. با توجه به این گفته‌ها، انتظار می‌رود که فرآیند ساخت پروژه‌ی بعدی استودیوی ساکر پانچ در آینده‌ی نزدیک آغاز خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا