بازی ویدئویی

منتظر انتشار بسته الحاقی بازی God of War Ragnarok نباشید

استودیوی سانتا مونیکا رسما اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای ساخت و عرضه بسته الحاقی بازی God of War Ragnarok ندارد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در هفته‌های گذشته جدیدترین بازی از سری خدای جنگ به نام رگناروک روانه بازار شد؛ اثری که به لطف ارائه گیم‌پلی مهیج و روایت داستان درگیرکننده، تحسین منتقدها را برانگیخت و حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت.

بازی گاد آو وار رگناروک ماجراجویی کریتوس و آترئوس در دنیای اساطیر نورس را خاتمه می‌دهد. بدین ترتیب، این آخرین حضور کریتوس و پسرش در شبه جزیره اسکاندیناوی خواهد بود. در این میان که برخی از هواداران تمام مراحل بازی را به پایان رساندند، بی‌صبرانه منتظر عرضه بسته الحاقی برای بازی هستند تا به تعدادی از معماها پی ببرند.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که استودیوی سانتا مونیکا هیچ برنامه‌ای برای ساخت محتوای بیشتر برای رگناروک ندارد و داستان بازی با اتمام آن به پایان می‌رسد. به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش اریک ویلیامز، کارگردان خدای جنگ رگناروک، در پیامی اعلام کرد که این عنوان از نظر محتوا بسیار غنی بوده و هیچ محتوای جدید دیگری به آن اضافه نخواهد شد. همچنین، برخلاف دیگر استودیوها، سانتا مونیکا سابقه چندانی در ساخت بسته‌های الحاقی ندارد و بر این اساس، نباید منتظر ساخت و عرضه دی‌ال‌سی بازی باشید.

اتمام بخش داستانی و ماموریت‌های اصلی گاد آو وار رگناروک چیزی در حدود ۲۵ ساعت به طول می‌انجامد. در صورتی که به سراغ تجربه ماموریت‌های فرعی بروید، برای اتمام کامل آن‌ها باید نزدیک به ۳۵ الی ۴۰ ساعت از وقت خود را صرف بازی کنید. آن دسته از بازیکنانی که قصد دارند تمام تروفی‌های بازی را دریافت کرده و بازی را به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام برسانند، در حدود ۶۰ تا ۷۰ ساعت مشغول تجربه بازی خواهند بود.

داستان بازی جدید خدای جنگ کمی بعد از اتفاقات نسخه قبلی جریان دارد. در واقع، طبق پیش‌بینی‌ها، فیمبول وینتر از راه رسیده و تمامی قلمرو را تحت تاثیر خود قرار داده است. کریتوس به همراه پسرش، آترئوس برای پاسخ معماها سفر پرماجراجویی را به هر یک از قلمروها آغاز می‌کند و از طرفی، نیروهای آزگارد نیز برای نبردی که از قبل پیش‌گویی شده، آماده می‌شوند؛ جنگی که جهان را به کلی نابود خواهد کرد! در همین حین، مادر بالدر یعنی فریا نیز از طلسم خود فرار کرده و قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از کریتوس بگیرد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا