بازی ویدئویی

منتظر افزودن قابلیت فست تراول در GTA Online باشید

با گذشت حدودا یک دهه از انتشار بازی GTA Online، توسعه دهندگان این بازی محبوب هنوز به دنبال پیشرفت هستند. با توجه به نظر سنجی صورت گرفته طی روزهای اخیر، باید منتظر افزوده شدن قابلیت فست تراول به GTA Online باشیم.

طی روزهای اخیر نظر سنجی برای بازی محبوب GTA Online برگزار شده که نتایج آن، رنگ و بوی افزوده شدن قابلیت سفر سریع یا آنگونه که همه ما می‌شناسیم، فست تراول (Fast Travel) را می‌دهد. سال آینده، تولد ده سالگی بازی محبوب GTA Online است و این بازی پر قدرت‌تر از بسیاری از دیگر بازی‌های روز، به پیش تاخته و کاربران را سرگرم می‌کند و این در حالی است که بازی GTA 6 در دست توسعه بوده و همه ما انتظارش را می‌کشیم. نکته بسیار دوست داشتنی و جالب این بوده که توسعه دهندگان بازی محبوب جی تی ای آنلاین را فراموش نکرده و هنوز به دنبال افزودن بخش‌های جدید به آن هستند.

به تازگی نظر سنجی برای کاربران بازی GTA Online ارسال شده که کاربران در پاسخ به آن، پول درون بازی دریافت کردند. متاسفانه این نظر سنجی به طور اختصاصی در اختیار کاربران اشتراک GTA+ قرار گرفت و از آن‌ها درخواست کرد که بگویند از کدام ویژگی‌های بازی بیشتر و از کدام ویژگی‌های بازی کمتر استفاده می‌کنند. اما داستان این نظر سنجی از جایی جالب شد که دو ویژگی در این نظر سنجی دیده شد که هرگز در بازی GTA Online وجود نداشته‌اند.

اولین ویژگی مطرح شده قابلیت فست تراول و دومین ویژگی قابلیت دسترسی رایگان به دیگر بازی‌های راکستار (Rockstar) از طریق اشتراک GTA+ بود! متاسفانه هیچگونه اطلاعات بیشتری درباره این دو ویژگی در اختیار ما قرار نگرفت، اما کاربران و فعالان باور دارند که راکستار در حال بررسی حداقل یکی از این ویژگی‌ها است.

جابجایی سریع همیشه یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بازی GTA Online بوده و در حالی که بسیاری وسایل نقلیه سریع در این بازی تعبیه شده است، فقدان قابلیت فست تراول به شدت احساس شده و این فقدان زمانی بیشتر حس شد که ما شاهد این ویژگی در بخش آنلاین و البته داستانی بازی Red Dead Redemption 2، دیگر شاهکار استودیو راکستار بودیم! این ویژگی در بازی Red Dead Redemption 2‌ اجازه انتقال سریع به نقطه‌های مختلف نقشه بازی را در ازای مبلغی نا چیز به شما می‌داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا