بازی ویدئویی

معرفی فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل

طوفان شروع شده و فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل (Call of Duty Mobile) قرار است حسابی بازیکنان را به چالش بکشد؛ پس وسایل نبرد را بردارید و خود را آماده کنید!

در فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل شاهد تغییرات گسترده‌ای در نقشه بازی و برای اولین بار، بتل پس (Battle Pass) زن محور هستیم. جنگل‌های استوایی قطعا مورد جذابی برای نبرد‌های پر تنش کالاف دیوتی موبایل می‌باشد که بالاخره در فصل جدید این بازی به آن اضافه شد. برای بررسی تمامی ویژگی‌های این فصل با ما همراه باشید.

در این فصل نبرد‌های سهمگین میان سرباز‌ها از میان تپه‌های شنی به جنگل‌های استوایی کشیده شده است. علاوه بر آن شاهد نقشه جدید Apocalypse هستیم، که در آن به یک ابر سرباز تبدیل می‌شوید؛ علاوه بر این‌ها تجهیزات جدیدی برای سلاح Oden عرضه شده است. نارنجک اکو Echo و آیتم‌های تزیینی برای RDP از ویژگی‌های جذاب دیگر این فصل است. تاریخ انتشار فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل ۱ ژوئن ( ۱۱ خرداد) اعلام شده است.

فصل پنجم بتل پسی کاملا جدید ارایه می‌دهد که برای اولین بار شاهد محتوایی زن محور در آن هستیم، که شامل آیتم‌های رایگان و غیر رایگان مانند اپراتور‌های جدید، سلاح‌های جدید،نقشه‌های جدید ساخت سلاح، آیتم‌های تزیینی و واحد پول داخل بازی (CP) می‌باشد.

آیتم‌های رایگان بتل پس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا