بازی ویدئویی

مشکلاتی در تریلر بازی Hogwarts Legacy دیده شده‌ است

طرفداران بازی میراث هاگوارتز یک باگ بسیار آشکار را در تریلر بازی Hogwarts Legacy که در کنفرانس اخیر رویداد State of Play منتشر شده است پیداکرده‌اند.

سازندگان میراث هاگوارتز در تلاش هستند تا جادوی مجموعه هری پاتر را با استفاده از طراحی فضاهای حماسی و طلسم‌های پر جنب و جوش به بازی ویدیویی خود وارد کنند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد موجود در دنیای جادوگران را به خوبی به تصویر بکشند. و بر اساس فیلم‌ها و تصاویری که طرفداران تا به حال از این بازی دیده‌اند، به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر اینتراکتیو (Warner Brothers Interactive) در این کار موفق شده باشند. اما طلسم های هیجان انگیز و گرافیک های پر زرق و برق همه چیز نیستند و بسیاری از بازیکنان انتظار بیشتری از بازی محبوب خود دارند.

در واقع بسیاری از طرفداران در مورد بازی آینده مجموعه هری پاتر هیجان زده هستند. بازی میراث هاگوارتز سال‌ها است که مورد انتظار بوده و به تازگی برنده جایزه گیمزکام برای بهترین تریلر بازی نیز شده است. البته این عنوان‌ مشهور کاملا بی‌عیب و نقص نیست چرا که یکی از طرفداران بازی موفق میراث هاگوارتز در تریلر اخیر یک باگ در گیم پلی پیدا کرده است.

کاربری به نام GreedyStonks در صفحه اجتماعی ردیت (Reddit) اخیراً عکسی را در خصوص بازی میراث هاگوارتز منتشر کرده است که نشان می‌دهد بخشی از تریلر تحت تأثیر یک مشکل و باگ آشکار قرار گرفته است. در این تریلر نمای یکی از ساختمان‌ها به طور کامل ساخته نشده است و به نظر می رسد دیوارها، درها و حتی برخی از سنگ‌ها در سازه گم شده باشند. این موضوع یادآوری است که همه چیز مربوط به این بازی به خوبی پیش نمی رود. در واقع، برخی از بازیکنان حتی سعی کرده‌اند میراث هاگوارتز را تحریم کنند! اما این بدان معنا نیست که این عنوان گیم پلی امیدوارکننده ای را نشان نخواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا