بازی ویدئویی

مرحله انحصاری بازی Hogwarts Legacy برای پلی استیشن معرفی شد

پس از چندماه سکوت اخبار جدید از بازی میراث هاگوارتز منتشر شد و در این بین خبر مرحله انحصاری بازی Hogwarts Legacy برای پلی استیشن توسط مدیران اجرایی شرکت پلی استیشن نیز اعلام شد.

در چند روز گذشته بازی میراث هاگوارتز پس از چند ماه سکوت رادیویی دوباره ظاهر شد و طرفداران شاهد محتوای بیشتری از این بازی RPG اکشن جهان باز قبل از عرضه آن در سال آینده بودند. اخیراً پیش‌فروش‌های این بازی نیز به صورت زنده آغاز شده است که در نتیجه نکته جالبی نیز در مورد آن منتشر شده است.

اگرچه جزئیات دقیق محتوای این مرحله همچنان ناشناخته است اما مدیر انجمن شرکت آوالانچه سافتور (Avalanche software) تصریح کرده است که این محتوای ویژه به پیش‌سفارش مربوط نخواهد شد. صفحه فروشگاه پلی‌استیشن این بازی اشاره می‌کند که میراث هاگوارتز با یک ماموریت انحصاری برای پلی‌استیشن عرضه خواهد شد. ماهیت دقیق این ماموریت مانند مدت زمان گیم پلی یا نحوه امتیازدهی آن ناشناخته است، زیرا ناشر این بازی، برادران وارنر، هیچ مطلبی را در مورد این موضوع به اشتراک نگذاشته‌اند.

با این حال، چندلر وود (Chandler Wood)، مدیر انجمن توسعه‌دهنده آوالانچه سافتور اخیراً در صفحه توییتر این شرکت توضیح داد که این مرحله انحصاری برای هر کسی که هر نسخه‌ای از بازی را بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 خریداری می‌کند در دسترس خواهد بود و به پیش‌فروش وابسته نخواهد بود.

مرحله انحصاری بازی Hogwarts Legacy در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۳ (۲۱ بهمن ماه) برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود و نسخه‌های معمولی بازی برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس در همان تاریخ عرضه خواهند شد. قابل ذکر است که نسخه نینتندو سوییچ این بازی با کمی تاخیر نیز عرضه خواهد شد.

نظر شما درمورد این ماموریت ویژه چیست؟ آیا سونی می‌تواند نسخه انحصاری خود از این بازی را هیجان انگیزتر کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا