بازی ویدئویی

مدت زمان گیم‌پلی بازی God of war Ragnarok مشخص شد

بر اساس گزارش اخیر رسانه IGN، مدت زمان گیم پلی بازی God of War Ragnarok نزدیک به ۵۰ ساعت است.

کمتر از سه هفته تا انتشار یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری پلی استیشن یعنی گاد آو وار رگناروک باقی مانده و در حال حاضر شماری از هواداران بی‌صبرانه منتظر تجربه ماجراجویی بعدی کریتوس در دنیای اساطیر اسکاندیناوی هستند. در همین حین، چند وقت پیش بود که آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف حوزه ویدیو گیم، اطلاعاتی در خصوص مدت زمان پلی بازی به اشتراک گذاشت که حسابی بازیکنان را ذوق‌زده کرد.

این منبع آگاه مدعی است که اتمام بخش داستانی و ماموریت‌های اصلی گاد آو وار رگناروک چیزی در حدود ۲۰ ساعت طول می‌کشد که البته در صورتی که به سراغ تجربه تمامی ماموریت‌های جانبی آن بروید، این زمان تا ۴۰ ساعت افزایش می‌یابد. حال در تازه‌ترین خبرها، رسانه معروف IGN در گزارشی اعلام کرد که بازیکنان برای تکمیل ۱۰۰ درصدی مراحل (اصلی و فرعی) باید حدود ۵۰ ساعت از وقت خود را صرف تجربه بازی کنند.

البته، این رقم برای شرایط عادی بوده و بدیهی است که مدت زمان گیم‌پلی به درجه سختی و مهارت بازیکنان بستگی دارد. نکته قابل توجه این گزارش‌ها این است که ظاهرا گیم‌پلی و محتوای گاد آو وار رگناروک تقریبا دو برابر نسخه قبلی خواهد بود. در واقع، ممکن است که تیم سازنده مراحل بیشتری را به عنوان ماموریت جانبی در نظر گرفته‌ یا جهان بازی بسیار بزرگ‌تر و گسترده‌تر از همیشه بوده و مکان‌های بیشتری برای کاوش وجود دارد.

لازم به ذکر است که بازی خدای جنگ رگناروک در روز ۹ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. شما همین حالا می‌توانید بازی مزبور را به طور دیجیتالی از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن پیش خرید کنید که در این صورت یک زره ویژه برای کریتوس و یک تونیک برای آترئوس به رایگان دریافت می‌کنید.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که حجم این عنوان روی PS4 تقریبا برابر با ۹۰ گیگابایت خواهد بود. از طرفی، ظاهرا یک به‌روزرسانی به عنوان آپدیت روز اول برای بازی عرضه می‌شود که نزدیک به ۱۸ گیگابایت حجم دارد. این در حالی است که نسخه قبلی مجموعه در مجموع ۴۵ گیگابایت از فضای ذخیره‌سازی کنسول را اشغال می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا