بازی ویدئویی

مدت زمان بخش داستانی بازی Lies of P مشخص شد

به تازگی اطلاعات جدیدی از بخش داستانی بازی Lies of P منتشر شده و حالا می‌دانیم که این بازی قراره تا چند ساعت بازیکنان را به خودش مشغول کند.

اگر از طرفداران بازی‌های سولز لایک باشید، به احتمال زیاد تا الان اسم بازی Lies of P را شنیده‌اید؛ اثری که در این چند ماه اخیر توجهات زیادی را به خودش جلب کرده و حالا بیشتر از پیش طرفداران منتظر عرضه این بازی هستند. نگاهی متفاوت به داستان شخصیت محبوب پینوکیو (Pinocchio)، باعث شده که خیلی‌ها نسبت به تجربه این بازی و به خصوص بخش‌ داستانی آن کنجکاو شوند و برای تجربه این بازی اکشن-نقش آفرینی (Action RPG) لحظه‌شماری کنند.

 حالا در آخرین اخباری که از این بازی منتشر شده، مشخص شد که این بازی قراره مدت زیادی بازیکنان را سرگرم کند. کارگردان این بازی یعنی Choi Ji-Won، در گفت‌و‌گو با رسانه Prankster اعلام کرده که بخش داستانی بازی Lies of P نزدیک به ۳۰ ساعت گیم پلی دارد و اگر بخواهید تمام مراحل فرعی و اختیاری آن را هم تجربه کنید، این مقدار به عدد ۶۰ ساعت می‌رسد. این کارگردان در بخشی از صحبت‌هایش به این نکته هم اشاره کرد که بازیکنانی که ترجیح می‌دهند تجربه‌ غنی‌تری از این عنوان داشته باشند، می‌توانند بخش داستانی آن را به صورت چند قسمت مختلف و با توجه به سبک یا استایل مخصوص خودشان تجربه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا