بازی ویدئویی

محتوای Infinite Warfare به بازی Modern Warfare 2 می‌آید!

شواهد امر گویای این موضوع است که برخی از محتوای بازی Infinite Warfare به‌زودی در قالب یک باندل به بازی Call of Duty Modern Warfare 2 اضافه می‌شود.

چیزی در حدود یک ماه از انتشار جدیدترین بازی سری کال آو دیوتی به نام مدرن وارفر ۲ می‌گذرد؛ اثری که بار دیگر تجربه مهیجی از ماموریت‌های نفس‌گیر گروه محبوب تسک فورس ۱۴۱ را برای هواداران رقم می‌زند. طبق روال همیشه، شرکت اکتیویژن بعد از انتشار بازی جدید کال آو دیوتی با همکاری استودیوهای خود به پشتیبانی از آن ادامه می‌دهد و به مرور محتوای جدیدی را تقدیم بازیکنان می‎‌کند.

با توجه به اینکه چرخه عمر مدرن وارفر ۲ برابر دو سال خواهد بود، استودیوی اینفینیتی وارد برنامه‌های زیادی را برای پشتیبانی از بازی در نظر دارد. در همین راستا، تا به امروز اطلاعات عجیب و غریب زیادی درباره محتوای آینده بازی از سوی منابع مختلف و اینسایدرها منتشر می‌شود که البته نمی‌توان به تمامی این شایعه‌ها اعتماد کرد.

با این وجود، در تازه‌ترین این گزارش‌ها، ساعاتی پیش یکی از کاربران توییتر به نام CODMW2Informer که اغلب جزئیاتی از سری کال آو دیوتی به اشتراک می‌گذارد، در پیامی خاطرنشان کرد به‌زودی برخی از محتوای بازی قدیمی Infinite Warfare در قالب یک باندل به Modern Warfare 2 اضافه خواهد شد.

با استناد بر ادعای این منبع، به نظر می‌رسد که ربات معروف بازی کال آو دیوتی اینفینیتی وارفر به نام E3N یا ایتن به همراه اسنایپر محبوب Widowmaker در قالب یک باندل به مدرن وارفر ۲ راه می‌یابد. گفته شده که علاقه‌مندان به‌زودی می‌توانند این باندل را از طریق فروشگاه درون بازی خریداری کنند.

بدون شک، انتشار ربات E3N و تفنگ محبوب ویدومیکر در MW2 خبر بسیار خوبی برای طرفداران بازی Infinite Warfare به شمار می‌رود، اما این ربات و سلاح در مقایسه با سایر اپراتورها و طرح‌های اسلحه‌های بازی کاملا متفاوت خواهد بود؛ چرا که اتفاقات بازی اینفینیتی وارد در آینده جریان دارد و تا حدودی علمی تخیلی به نظر می‌رسند و این در حالی است که مدرن وارفر ۲ جنگ‌های امروزی را به تصویر می‌کشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا