بازی ویدئویی

ماد Split Screen بازی Stray به شما اجازه تجربه گروهی این بازی را می‌دهد

دنیای زیبای ماد سازی، بازی Stray را از عالی به عالی‌تر رساند. ماد Split Screen بازی Stray به شما اجازه داده مسیر گربه‌ای خود را تک نفره طی نکرده و همراهان گم شده خود را از همان ابتدا پیدا کنید.

ماد Split Screen بازی Stray به کاربران اجازه گشت و گذار در شهر Walled City 99 را از دید گربه‌ای تنها می‌دهد. این بازی از زمان عرضه تا به این لحظه مادهای بسیاری به خود دیده که برخی بسیار جذاب و دوست داشتنی و برخی بسیار عجیب و غریب و البته باز هم دوست داشتنی هستند!

بازی Stray داستان گربه‌ای را برای ما شرح داده که در ابتدای بازی از گروه خود جا مانده و خود را در شهری زیر زمینی پیدا می‌کند. در این بازی شما باید پس از تعامل با ربات‌های خود آگاه این شهر زیر زمینی و البته پهباد خود با نام B-12 به سطح زمین و گروه خود باز گردید. مسیر شما سخت، پر پیچ و خم و البته بسیار راز آلود است.

داستان بازی Stray برای تجربه تک نفره طراحی شده، با این حال ماد سازی با نام KangieDanie ماد Split Screen بازی Stray را به انتشار رسانده که شما را با تجربیاتی جدید روبه رو می‌کند. طراح و سازنده ماد اعلام کرد که ماد او نیاز به توسعه بیشتر داشته و ممکن است در تجربه آن با باگ و گلیچ روبه رو شویم. بدون شک از آنجایی که این بازی برای تجربه توسط بیش از یک نفر طراحی نشده، بسیار عادی بوده و نمی‌توان به آن خرده گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا