بازی ویدئویی

ماد کوآپ Elden Ring در راه است-یک ماد بی‌نظیر و کامل

بازی Elden Ring به زودی یک ماد کوآپ کامل و بی‌نظیر را دریافت می‌کند و تست بتای عمومی این ماد نیز در راه است.

در حالی که بازی‌‌های FromSoftware یکی از یکی بازی‌های PRG بهتری هستند و آخرین بازی این شرکت یعنی Elden Ring استاندارد‌های جدیدی را برای این کمپانی تعریف کرد، اما حقیقتا در بخش چندنفره و کوآپ به صورت عمدی یا غیرعمدی، کم‌کاری‌هایی دیده می‌شود.

به همین دلیل نیز کامیونیتی این بازی تصمیم گرفت تا با ساخت ماد‌های غیررسمی، تجربه‌ی کوآپ بسیار بهتری را از بازی Elden Ring بسازد. با این که این ماد کوآپ Elden Ring تا حدودی شبیه یک رویا به نظر می‌رسید، اما کار ساخت این ماد تقریبا به انتهای خود رسیده و به زودی منتشر می‌شود.

بنا بر گفته توسعه‌دهندگان ماد کوآپ Elden Ring این ماد در واقع آپگریدی برای بازی است و تمامی محدودیت‌های چندنفره‌ی این بازی را از بین می‌برد و بازیکنان می‌توانند به صورت ۴نفره به ماجراجویی در Lands Between بپردازند. بتای عمومی ۲ روز دیگر و در تاریخ ۲۷ مه (مصادف با ۶ خرداد) در دسترس قرار خواهد گرفت. ماد کوآپ Elden Ring شاید یکی از هیجان‌انگیز‌ترین ماد‌های این بازی باشد و تجربه‌ی آن به تمام کسانی که این بازی را روی کامپیوتر دارند، توصیه می‌شود.

بازی Elden Ring تا الان ماد‌های جالبی به خود دیده است. مثلا در یک تمامی باس‌های این بازی در مقابل هم مبارزه می‌کنند و در سمت دیگر ماد کوآپ Elden Ring بخش چندنفره را وارد سطح جدیدی می‌کند و بازیکنان می‌توانند از تجربه کوآپ این بازی با دوستان خود لذت ببرند.

از لحاظ امنیتی باید گفت که با استفاده از این ماد اصلا خطر بن شدن نخواهید داشت. برای مثال این ماد از یک لانچر جداگانه بهره می‌برد و به سرور‌های مچ میکینگ بازی متصل نخواهد شد. یک بازیکن به عنوان Host خواهد بود و بقیه‌ی بازیکنان هر زمانی که خواستند می‌توانند به او متصل شوند.

این موضوع که بازی Elden Ring بسیاری از بازیکنان خود را طی این مدت زمان از دست داده است، اصلا تعجبآور نیست. این بازی عناصر لایو سرویس ندارد و بسیاری از بازیکنان هم از خیر تجربه‌ی دوباره‌ی آن گذشته‌اند. انتشار این ماد کوآپ Elden Ring می‌تواند بازیکنان بسیاری را دوباره به Lands Between بازگرداند. شما در تاریخ ۲۷ مه (مصادف با ۶ خرداد) می‌توانید این ماد را از Nexus Mods دانلود کنید.

نظر شما در مورد Elden Ring چیست؟ راستی بازی موردعلاقه شما از بین بازی‌های FromSoftware کدام بازی است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا