بازی ویدئویی

ماد بازی Sifu به شما اجازه می‌دهد تا شخصیت اصلی را به سازنده بازی Elden Ring تبدیل کنید!

جدیدترین ماد بازی Sifu که توسط برخی از کاربران ساخته شده، این دسترسی را به بازیکنان می‌دهد تا در نقش هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) با دشمنان خود مبارزه کنند!

بازی Sifu ساخته جدید استودیو اسلوکلپ (Sloclap) است که به صورت انحصاری، برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه شده است. اما خوشبختانه این عنوان برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی هم در دسترس کاربران قرار گرفته و افراد می‌توانند روی ویندوز هم این عنوان را نصب و از گیم پلی جذاب آن لذت ببرند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که وقتی یک بازی برای کامپبوتر منتشر می‌شود، افراد با انواع مادها و چیت‌های مختلف، از آن پذیرایی می‌کنند و Sifu نیز از این قاعده مستثنی نیست!

به هر حال مادهای بازی‌ها در نسخه‌های رایانه شخصی، خود یکی از دلایلی هستند که افراد این عناوین را خریداری می‌کنند. برای مثال، چندین سال بود که کریتوس در سری بازی‌های خدای جنگ دشمنان را تکه پاره می‌کرد. اما وقتی که پورت رایانه شخصی این عنوان عرضه شد، دیدیم که سی جی (CJ) و بیگ اسموک (Big Smoke) به جای او بالدر (Balder) را کتک می‌زدند! به همین ترتیب نیز حال ماد بازی Sifu عرضه شده تا در اقدامی عجیب، سازنده بازی Elden Ring را به جای هیدتاکا میازاکی بگذارید!

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا