بازی ویدئویی

ماجرای فردی که بدون اجازه روی صحنه گیم اواردز رفت

بر اساس گزارش‌ها، فردی که بدون اجازه و هماهنگی وارد صحنه مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ شده بود، دستگیر شده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، رویداد بزرگ گیم اواردز بامداد جمعه با مجری‌گری جف کیلی و حضور شماری از شرکت‌های ناشر و بازی‌سازهای مشهور برگزار شد. طبق روال همیشه، در ابتدای مراسم شاهد معرفی چند بازی جدید و همچنین انتشار ویدیوهای تازه از عناوین مورد انتظار بودیم و در ادامه نیز بهترین آثار سال در گروه‌های مختلف انتخاب شدند.

در حالی که این مراسم مطابق با برنامه‌ریزی‌ها پیش‌می‌رفت، اما در انتهای آن، درست زمانی که تیم سازنده بازی تحسین‌شده الدن رینگ جایزه بهترین بازی سال را دریافت می‌کرد، به یک باره فردی بدون اجازه و هماهنگی وارد صحنه گیم اواردز شد و با اظهارات بی‌ربط، اختلالی در روند اجرای مراسم ایجاد کرد.

دقیقا مشخص نیست که این فرد در صحبت‌های کوتاه خود چه گفته است؛ اما ظاهرا به بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا، اشاره کرده و بر اساس ادعای برخی از رسانه‌ها، سخنان یهود ستیزانه زده است. نکته جالب اینجا است که او به همراه اعضای سازنده بازی الدن رینگ روی صحنه مراسم رفت و در پشت افراد ایستاد.

جالب‌تر اینکه زمانی که سازندگان الدن روی استیج صحبت می‌کردند، این نوجوان سکوت کرده بود؛ تا اینکه بعد از سخنرانی هیدتاکا میازاکی، کارگردان الدن رینگ، برای مدت کوتاهی میکروفن را به دست گرفت. البته، به نظر می‌رسد که مسئولان مراسم گیم اواردز متوجه حضور بدون اجازه این فرود روی استیج شده بودند، اما هنوز مشخص نیست که چرا در هنگام سخنرانی او، میکروفن را قطع نکردند.

این فرد که متان ایون نام دارد، ظاهرا یکی از افراد برجسته شبکه‌های اجتماعی است که دنبال‌کنندگان زیادی دارد. نکته قابل توجه این است که او احتمالا از قبل برای انجام چنین کاری برنامه‌ریزی کرده بود؛ چرا که ایون سابقه انجام اقدام مشابهی را در گذشته داشته و در سال ۲۰۱۹ میلادی نیز با حضور غیرمنتظره در مراسم بازی World of Warcraft، به سرکوب و خشونت پلیس کشور هنگ کنگ علیه مردم اعتراض کرده بود.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا