بازی ویدئویی

لیست جدید بازی های آزمایشی سرویس پلی استیشن پلاس پرمیوم لو رفت

شایعاتی تازه لیستی جدید از بازی های آزمایشی پلی استیشن پلاس پرمیوم را در اختیار ما قرار دادند. این لیست گرچه بسیار کوتاه است، ولی می‌تواند کاربران بسیاری را جذب خود کند.

نسخه بهبود یافته سرویس پلی استیشن پلاس از امروز در برخی نواحی قاره آسیا در دسترس کاربران قرار گرفته است. همانطور که پیش‌تر اعلام شد، نسخه بهبود یافته سرویس پلی استیشن پلاس از سه سطح Essential، Extra و Premium برخوردار بوده که هر کدام ویژگی‌های متفاوتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. طبق اخبار تازه باید شاهد افزوده شدن ویژگی‌های جدید برای نسخه Premium این سرویس باشیم. کاربران نسخه Premium این سرویس، می‌توانند تعداد بسیار بالایی از بازی‌های کنسول‌های پلی استیشن ۱، پلی استیشن ۲ و پی اس پی را دانلود کرده و همچنین بازی‌های پلی استیشن ۳ را به لطف قابلیت استریم اجرا کنند.

در آینده نزدیک باید منتظر افزوده شدن نسخه آزمایشی برخی بازی‌ها به نسخه Premium سرویس پلی استیشن پلاس که به کاربران اجازه داده نسخه کامل بازی مورد نظر خود را به مدت دو ساعت یا بیشتر تجربه کنند. این ویژگی بدون شک در خرید بازی‌های مورد نظر کمک شایانی به کاربران می‌کند. این ویژگی نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل خرید نسخه Premium سرویس پلی استیشن پلاس باشد. شرکت سونی همچنین اعلام کرد که تروفی‌های به دست آمده در مدت زمان تجربه نسخه آزمایشی بازی و تمام پیشرفت شما در این بازی، ذخیره خواهند شد.

شرکت سونی مدتی پیش برخی از بازی‌های این ویژگی را معرفی کرد. به گفته سونی، کاربران نسخه پرمیوم پلی استیشن پلاس می‌توانند برای دو ساعت به تجربه بازی‌های Uncharted: Legacy of Thieves Collection، Horizon Forbidden West، Tiny Tina’s Wonderlands و WWE 2K22 بدون پرداخت هزینه بپردازند. شرکت سونی همچنین برخی بازی‌های جدید را به سرویس خود افزوده است. صفحه PlayStationSize در شبکه توییتر، به تازگی لیستی گسترده‌تر از بازی‌هایی با قابلیت نسخه آزمایشی به انتشار رسانده است. گرچه این لیست از طرف شرکت سونی تایید نشده، اینگونه به نظر می‌رسد که این اطلاعات و بازی‌ها برگرفته از فروشگاه پلی استیشن در کشورهای آسیایی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا