بازی ویدئویی

لوگو پنج عنوان بعدی سری Dark Pictures رسما توسط سازندگان رونمایی شد

طبق اعلام رسمی استودیو سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games)، لوگو پنج عنوان بعدی سری Dark Pictures رونمایی شده تا کاربران بتوانند شاهد نام این عناوین جدید باشند.

سری بازی Dark Pictures مدتی است که در سبکی کاملا متفاوت و جذاب عرضه می‌شوند و سازندگان از همان ابتدای کار، حجت را بر بازیکنان تمام کردند تا همه بدانند ۸ بازی مختلف در این سری وجود خواهد داشت. در واقع هم‌اکنون چند عنوان از این سری محبوب منتشر شده که به ترتیب Man of Medan، Little Hope و سپس House of Ashes هستند.

این عناوین که هرکدام داستان متفاوتی را در نقطه‌های متفاوت از جهان روایت می‌کنند، در حقیقت همه در جهانی واحد هستند و اتفاقات آن‌ها هرچند به یکدیگر مربوط نیست، اما یک روای عجیب و غریب جزئیات کار را روایت می‌کند تا بدانید خیلی هم اوضاع بهم ریخته نیست! البته اینکه راوی مورد نظر با شمع‌های خسته‌کننده‌اش دقیقا در داستان اصلی بازی‌ها چه نقشی دارند و چطور همه چیز را می‌داند، هنوز از رازهای بزرگ سری Dark Pictures است و احتمالا خواهد بود.

با این وجود، حرکت‌های جالب سازندگان برای معرفی عناوین این سری کاملا عجیب و غیر منتظره است؛ طوری که دیگر استودیوها و شرکت‌های بازی‌سازی، سعی می‌کنند تا آخرین لحظه هیچ جزئیاتی را لو ندهند و ناگهان طرفداران را هیجان‌زده کنند. با این وجود، استودیو سوپرمسیو متاسفانه چنین ایده‌ای را مد نظر ندارد و متاسفانه یا خوشبختانه همان اول کار اعلام کرد که ۸ بازی را مد نظر دارد. سپس سه بازی اول خیلی زود معرفی شدند و در سال‌های ۲۰۱۹، ۲۰۲۰ و نهایتا ۲۰۲۱ عرضه شدند. حال نیز می‌بینیم که ۵ عنوان بعدی کاملا با نام و عنوان اصلی و رسمی معرفی شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا