بازی ویدئویی

لوگوی جدید Alan Wake 2 به عنوان هدیه سال نوی سم لیک منتشر شد

سال ۲۰۲۳ برای طرفداران رمدی طوفانی آغاز شد. کارگردان خلاق سری بازی Alan Wake به عنوان هدیه سال نوی میلادی ما را با لوگوی جدید Alan Wake 2 آشنا کرد. طبق اطلاعات انتشار یافته این بازی طی سال ۲۰۲۳ به انتشار خواهد رسید.

سم لیک (Sam Lake)، کارگردان محبوب استودیو رمدی (Remedy Entertainment) سال ۲۰۲۳ را با هدیه‌ای ویژه برای ما آغاز کرد. سم لیک ساعاتی پیش با انتشار عکسی از لوگوی رسمی یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال یعنی Alan Wake 2 پرده برداری کرد. این بازی مورد انتظار در حالی که روادید رخ داده در نسخه ابتدایی را دنبال می‌کند، ارتباطی قابل توجه با دیگر بازی استودیو رمدی یعنی Control خواهد داشت.

سری بازی Alan Wake پس از انتشار بسته الحاقی AWE برای بازی Control، جانی تازه به خود گرفت. این بسته الحاقی دنیای دو بازی Alan Wake و Control را به یکدیگر پیوند داده تا ما شاهد جهان متصل رمدی یا Remedy Connected Universe باشیم. استودیو رمدی قصد دارد این دنیا را با عرضه بازی‌های Alan Wake 2 و البته Control 2 گسترش دهد. آن‌ها به همین منظور چندی پیش نسخه ریمستر شده بازی Alan Wake را نیز عرضه کردند تا کاربران و طرفداران بتوانند تجربه‌ای دوباره، این بار با کیفیت بهتر از این عنوان محبوب داشته باشند.

سم لیک در کنار رونمایی از لوگوی رسمی بازی مورد انتظار خود، پیامی دلگرم کننده برای طرفداران به جا گذاشت. لیک در پیام خود اشاره داشت که سال ۲۰۲۳ سالی بسیار شلوغ و بسیار هیجان انگیز برای رمدی خواهد بود و یکی از بخش‌های جذاب این سال توسعه هر چه بیشتر بازی Alan Wake 2 است. او همچنین اشاره داشت که اگر با دقت به تصویر انتشار یافته نگاه کنید، ممکن است سرنخی جدید به دست آورید! در ادامه شما می‌توانید تصویر منتشر شده توسط سم لیک را تماشا کنید. البته نا گفته نماند که به نظر سم لیک قصد شوخی با کاربران را داشته و سرنخی در تصویر وجود ندارد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا