بازی ویدئویی

لول آپ کردن راحت با چالش Aquatic Communications در بازی فورتنایت

چالش Aquatic Communications در بازی فورتنایت – Fortnite یکی از معدود مواردی است که انجام آن چندان هم سخت نیست، ولی کاربران را تا مدتی مشغول به دویدن در نقشه جدید بازی می‌کند. با این حال، در این مطلب نحوه انجام آن را به شما نشان خواهیم داد.

بازی Fortnite نیز درست مثل هر عنوان سبک شوتر و آنلاین دیگری دارای یک سیستم به نام بتل پس (Battle Pass) است که اگر بخواهید آن را فعال کنید، رسما باید از جیب خود پول گذاشته و از اپیک گیمز بتل پس خود را خریداری کنید. بتل پس در بازی‌های مختلف و همچنین فورتنایت، در هر فصل از بازی به شما مجموعه‌ای از جوایز و آیتم‌های مختلف را خواهد داد که برای تنوع در تجربه گیم پلی، بسیار کارآمد و جذاب هستند. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که گرفتن تمامی آیتم‌های بتل پس، عملا کار راحتی نیست و نیاز به صرف زمان دارد!

در واقع وقتی که شما روی سیستم خود بتل پس فعال می‌کنید، مجبور هستید تا به صورت مداوم بازی کنید تا با بالاتر بدن سطح، جوایز را باز کنید. آیتم‌های مختلف با رسیدن به Level های بالاتر به ترتیب برای شما باز می‌شوند و از طرفی برای بیشتر کردن سطح، نیاز به XP خواهید داشت. حال این XP می‌تواند از طریق تجربه روزانه بازی به دست بیاید، یا اینکه شروع به انجام برخی چالش‌ها کنید که درجا حدود ۴۰,۰۰۰ XP را دو دستی تقدیم شما می‌کنند!

بازی فورتنایت، در مجموع چند نوع چالش دارد که در منو Quests می‌توانید آن‌ها را چک کنید؛ یک مورد چالش‌های روزانه، مورد دیگر چالش‌های هفتگی و زمان‌دار و مورد آخر، چالش‌های فصلی خواهند بود که معمولا بیشترین میزان XP را به کاربر می‌دهند. با این حساب، برای فصل جدید بازی فورتنایت، باید حتما تا به حال شروع به انجام چالش‌های متنوع برای بالاتر بردن سطح خود کرده باشید؛ اما اگر حس می‌کنید که کمی از مسیر خود جا مانده و قادر به گرفتن جوایز بعدی بتل پس نیستید، پس بد نیست چالش Aquatic Communications در بازی فورتنایت را هم امتحان کنید!

این چالش که در دسته Challenge های فصلی قرار می‌گیرد، به شما مقدار XP فوق‌العاده زیادی را برای انجام دادن کارهای راحت می‌دهد! به همین دلیل نیز اگر می‌خواهید بتل پس خود را هر چه سریع‌تر به آخر برسانید، پس بهتر است پیش از هرچیز، روی تمام کردن این مجموعه چالش‌ها تمرکز کنید. دسته چالش Aquatic Communications در بازی فورتنایت در واقع طی چند مرحله انجام می‌شود و در هر مرحله، شما مقدار بیشتری XP دریافت می‌کنید. با این وجود، مراحل این بخش همه در همان ابتدا باز نیستند و به ترتیب با تمام کردن و همچنین آمدن هفته‌ها و روزهای آینده، برای انجام دادن در دسترس قرار خواهند گرفت.

نحوه انجام دادن چالش اول و دوم Aquatic Communications در بازی فورتنایت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا