بازی ویدئویی

قابلیت‌ های جدید Epic Games Store معرفی شدند

اپیک گیمز از قابلیت‌ های جدید Epic Games Store رونمایی کرد. حالا شما می‌توانید Review یا نقد بازی‌ها را توسط بازیکنان ببینید و در کنار آن نیز بخش نظرسنجی‌ها به این فروشگاه اضافه شده است.

کمپانی اپیک گیمز آپدیت جدیدی را منتشر کرد و نظرسنجی‌ها و رده‌بندی به فروشگاه اپیک گیمز اضافه شده‌اند. اپیک گیمز این موضوع را طی یک پست در بلاگ خود اعلام کرد. این قابلیت‌ های جدید Epic Games Store به شکل مستقیم نظر بازیکنان را در مورد بازی‌های مختلف روی فروشگاه اپیک گیمز می‌پرسد.

لانچر فروشگاه اپیک گیمز به شکل اتوماتیک از بازیکنان مختلف، پس از استفاده از یک اپلیکیشن یا بازی در این پلتفرم نظرسنجی می‌کند. این درخواست نظرسنجی در صورت این که بازیکن بیش از ۲ ساعت زمان را در بازی سپری کند، برای او فرستاده خواهد شد و از او می‌خواهد که به بازی یا اپلیکیشن بین ۱ یا ۵ ستاره بدهد.

پس از مدتی، همین نقد‌ها و نظرسنجی‌ها در صفحه‌ی استور بازی‌ها قرار می‌گیرد و به افرادی که این بازی‌ها را هنوز بازی نکرده‌اند، میانگین امتیاز‌های بازی را نشان می‌دهد. این قابلیت‌ های جدید Epic Games Store بیشتر برای Review Bomb نشدن احتمالی بازی‌ها در آینده به این فروشگاه اضافه شده‌اند.

همچنین نظرسنجی‌ها هم پای خود را به فروشگاه اپیک گیمز باز کرده‌آند و نظر بازیکنان را در مورد جنبه‌های مختلف یک بازی می‌پرسد. برای مثال در مورد تیمی بازی کردن Rocket League و یا چالشی بودن بازی Fortnite از بازیکنان سوال پرسیده می‌شود.

پس از گرفتن تعداد کافی از جواب‌ها، این نظرسنجی‌ها Tagهایی برای بازی‌های مختلف ایجاد می‌کنند تا به طبقه‌بندی بازی‌ها در فروشگاه اپیک گیمز کمک کند و بازیکنان راحت‌تر بازی موردعلاقه خودشان را پیدا کنند.

نظر شما در مورد قابلیت‌ های جدید Epic Games Store چیست؟ فکر می‌کنید اپیک چه ملزوماتی را نیاز دارد تا در آینده‌ای نزدیک بتواند با استیم رقابت کند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا