بازی ویدئویی

قابلیت جذاب Proximity Chat در وارزون ۲ تایید شد

مدت زمان زیادی از پایان مراسم Call of Duty Next نمی‌گذرد. طی این مراسم اتفاقات بسیار مهمی برای دنیای کالاف دیوتی رخ داد و از قابل توجه‌ترین این اتفاقات می‌توان به افزوده شدن قابلیت Proximity Chat در وارزون ۲ اشاره داشت.

قابلیت Proximity Chat که با استفاده از آن شما می‌توانید حین بازی با یاران و همچنین دشمنان خود در فاصله‌ای مشخص صحبت کنید، طی سال‌های اخیر لحظات جالب و سرگرم کننده‌ای را برای کاربران در دیگر بازی‌ها رقم زده و حال این قابلیت پا به دنیای کالاف دیوتی می‌گذارد. پیش از پرداختن به این قابلیت در بازی جدید کالاف دیوتی، نگاهی کوتاه به وارزون ۲ داشته باشیم.

اولین نسخه از بازی Call of Duty Warzone طی سال ۲۰۱۹ عرضه شد. این بازی دومین بتل رویال سری بازی کالاف دیوتی بود و مدتی پس از عرضه بازی Call of Duty Modern Warfare در دسترس قرار گرفت. نسخه دوم این بازی در حدود دو هفته پس از عرضه بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۲، برابر با ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ به انتشار خواهد رسید.

تاریخ انتشار وارزون ۲ یکی از اتفاقات مهم در مراسم Call of Duty Next بود. این مراسم نگاهی کامل به آینده این سری بازی محبوب داشت و در کنار آن با دعوت کردن بسیاری از استریمرهای بزرگ، بازی‌های جدید خود را به نمایش گذاشت که این مراسم را بسیار دوست داشتنی و پر هیجان کرد. ما در این مراسم شاهد نقشه جدید بازی وارزون ۲ با نام ال مزره (Al Mazrah) و مد جدید بخش وارزون با نام DMZ بودیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا