بازی ویدئویی

فیلم Death Stranding ساخته می‌شود

هیدئو کوجیما ساعاتی پیش رسما اعلام کرد که فیلم سینمایی Death Stranding با همکاری استودیوی فیلمسازی Hammerstone ساخته می‌شود.

دث استرندینگ در واقع اولین ساخته استودیو کوجیما پروداکشنز به شمار می‌رود که در حال حاضر چیزی بیش از سه سال از عرضه آن می‌گذرد. در حالی که انتظارها از این عنوان حسابی بالا بود، اما بازی در زمان عرضه بازخوردهای ضد و نقیضی را از سوی منتقدها دریافت کرد؛ هرچند که بسیاری از گیمرها از آن به عنوان یکی از بهترین آثار چند سال اخیر یاد می‌کنند و فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای بازی نیز مهر تاییدی بر موفقیت آن می‌زند.

در همین راستا، چند روز پیش بود که استودیوی کوجیما پروداکشنز در نهایت در جریان رویداد گیم اواردز ۲۰۲۲ از ساخت دنباله مجموعه خبر داد. حال، به نظر می‌رسد که آقای هیدئو کوجیما، موسس استودیو و خالق بازی، کماکان به دنبال توسعه فرنچایز بوده و همان‌طور که پیش‌تر نیز از علاقه خود به فیلم‌های سینمایی سخن گفته بود، اکنون روند ساخت فیلمی با اقتباس از بازی Death Stranding را آغاز کرده است.

بر اساس اطلاعات رسمی منتشر شده، این فیلم توسط استودیوی کوجیما پروداکشنز و با همکاری استودیوی فیلمسازی هامراستون ساخته می‌شود. بهتر است بدانید که آقای الکس لبوویچی مدیرکل استودیوی Hammerstone است که تهیه‌کنندگی فیلم پرطرفدار Barbarian را در کارنامه درخشان خود دارد.

هیدئو کوجیما در خصوص ساخت فیلم سینمایی Death Stranding توضیح می‌دهد:

از همکاری با استودیوی هامراستون حسابی هیجان‌زده هستم. این یک لحظه بسیار مهم و تاریخی برای مجموعه است و من به معنای واقعی کلمه مشتاق همکاری با آن‌ها جهت نمایش دث استرندینگ روی پرده سینما هستم.

در ادامه، الکس لبوویچی نیز لبوویچی نیز درباره همکاری با کوجیما و ساخت چنین فیلم اقتباسی می‌گوید:

ما بسیار هیجان‌زده و مفتخر هستیم که چنین فرصتی به دست آوردیم تا با هیدئو کوجیمای نابغه در ساخت اولین اقتباس سینمایی او همکاری کنیم. این فیلم برخلاف سایر آثار پرهزینه که از بازی‌های ویدیویی الهام گرفته شده‌اند، بسیار ملموس‌تر خواهد بود. هدف ما این است که با ارائه‌ آزادی عمل به تیم سازنده، مفهوم جدیدی از ساخت اقتباس درستی از بازی‌ها را تعریف کنیم. این فیلم می‌تواند یک اثر معتبر هیدئو کوجیما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا