بازی ویدئویی

فروش God of War Ragnarok با فروشی بی سابقه رکورد زد!

در حالی که جدیدترین بازی انحصاری سونی شاهکاری به تمام معنا بوده و ما انتظار فروشی بی نظیر را از پیش داشتیم، فروش آن با اختلاف فراتر از انتظارات ما ظاهر شد. میزان فروش God of War Ragnarok رکورد شکنی کرد تا ما بار دیگر به تحسین آن بپردازیم.

شرکت سونی طی آخرین گزارش خود درباره بازی God of War Ragnarok از غافلگیری دیگری پرده برداری کرد. بازی God of War Ragnarok سریع‌ترین فروش تاریخ پلی استیشن را به نام خود ثبت کرد. بازی خدای جنگ رگناروک که در حقیقت دنباله بازی God of War انتشار یافته در سال ۲۰۱۸ است، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ بود که توانست فراتر از انتظارات نیز ظاهر شود. در زمان انتشار این مطلب، تنها دو هفته از عرضه اولیه این بازی گذشته و در همین مدت کم، این عنوان انحصاری توانسته عناوینی بزرگ چون Pokémon و Call of Duty را پشت سر بگذارد. ناگفته نماند که میزان فروش این بازی در میان تمام بازی‌های پلی استیشن نیز رکورد شکنی کرد.

بازی God of War Ragnarok یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال بود، اما نباید فراموش کرد که رویه توسعه این بازی به شدت سخت بوده که با تاخیر در انتشار نیز روبه رو شده است. این بازی ابتدا برای عرضه طی سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود که متاسفانه به دلیل پاره‌ای از مشکلات در مسیر توسعه، تا اواخر سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد. اما خوشبختانه این تاخیرات سبب کاهش کیفیت این بازی نشد و همانطور که اشاره شد این بازی فراتر از انتظارات ما ظاهر شد. این موضوع را می‌توان به سادگی از نامزدی این بازی برای بهترین بازی سال و صد البته فروش بی سابقه این شاهکار متوجه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا