بازی ویدئویی

عکس هایی بی نظیر از حالت فوتومد God of War Ragnarok

حالت فوتومد God of War Ragnarok به تازگی انتشار یافته و گیمرهای همیشه خلاق عکس‌هایی شگفت انگیز را در این بازی به ثبت رسانده‌اند. در ادامه قصد داریم در کنار نگاهی به این حالت، چند عکس ثبت شده با قابلیت Photo Mode خدای جنگ رگناروک را تماشا کنیم.

در حدود دو هفته از انتشار به روزرسانی ۳.۰ بازی God of War Ragnarok گذشته و کاربرانی که دستی بر دوربین و ثبت عکس‌های حرفه‌ای دارند، روزهای زیباتری نسبت به دیگر کاربران را تجربه می‌کنند. البته که این عکس‌های زیبا با ما نیز به اشتراک گذاشته شده‌اند. اگر با حالت فوتومد God of War Ragnarok آشنایی ندارید، باید گفت که این بخش از بازی آزادی عمل بسیار زیاد و عالی در اختیار شما قرار داده که به لطف آن می‌توان عکس‌های تاریخی را ثبت کرد.

ویژگی‌هایی چون میدان دید، زاویه دوربین، کنترل شاتر، نور پردازی و دیگر ویژگی‌ها، همه و همه در حالت فوتو مد God of War Ragnarok دیده شده و باید اشاره داشت که در کنار آن شما می‌توانید با استفاده از فیلترهای متعدد، حس و حالی متفاوت به عکس‌های خود ببخشید. قابلیت حذف شخصیت‌ها از درون عکس برای نگاه به فضاسازی زیبای این بازی نیز دسترس است.

همانطور که انتظارش را داشتیم، اکثریت عکس‌های ثبت شده در این بازی به لطف قابلیت فوتومد، عکس‌های شخصیت اصلی و محبوب و این سری بازی یعنی کریتوس (Kratos) هستند. در ادامه شما عکسی ثبت شده توسط کاربری با نام ToSpaceFor8 را تماشا می‌کنید که کریتوس را به همراه Blades of Chaos به نمایش درآورده و باید گفت این عکس به لطف تنظیمات نور پردازی، چشم نواز بوده و هر کسی را به خود خیره می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا