بازی ویدئویی

عذرخواهی توسعه دهندگان Fall Guys‌ از کاربران پس از مشکلی بزرگ و تلخ!

مشکلی که ابتدا استودیو مدیاتونیک (Mediatonic) آن را مشکل نمی‌دانست، در پایان گریبان گیر آن‌ها شد. عذرخواهی توسعه دهندگان Fall Guys از کاربران شاید کوچک‌ترین کار برای به دست آوردن دل صدمه دیدگان اشتباه این بازی سازان بود!

تبدیل بازی Fall Guys به عنوانی رایگان، سبب موفقیتی غیر قابل توصیف برای استودیو مدیاتونیک و شرکت اپیک گیمز (Epic Games) شد، با این حال مشکلاتی در این میان وجود دارد که شاید آن‌ها را زمین گیر نکند، اما بدون شک محبوبیت آن‌ها را کاهش می‌دهد! هجوم غیر قابل باور کاربران به این بازی پس از رایگان شدن، سبب بروز برخی مشکلات در سرورهای آن شد و همین موضوع، توسعه دهندگان را مجبور به از میان برداشتن لابی‌های شخصی و برخی بخش‌های فروشگاه درون بازی تا اطلاع ثانوی کرد و پس از این اتفاقات، کاربران با باگی روبه رو شده‌اند که آن‌ها را بدون اراده و اختیار، مجبور به خرید آیتم درون بازی، در عوض نمایش آیتم می‌کند!

تا به حال افراد زیادی این باگ را طی هفته اخیر گزارش داده‌اند. آیتم‌های درون فروشگاه بدون فراخوانی مرحله تایید خرید و به صورت کاملا خودکار برای آن‌ها خریداری شده‌اند. یکی از کاربران در شبکه ردیت در این باره نوشت:

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا