بازی ویدئویی

شکستن کنسول بازی توسط پدر و مادرهای عصبانی! + ویدیو

در ویدیو امروز سرگرمی، می‌توانید شکستن کنسول بازی توسط والدینی را مشاهده کنید که قصد دارند تا به فرزندان خود درس عبرت بدهند!

درس خواندن و بازی کردن موضوع‌هایی هستند که حداقل از دید برخی از پدر و مادرها، به صورت دو فعالیت فوق‌العاده متناقض دیده می‌شوند. این یعنی بعضی از والدین فکر می‌کنند که اگر فرزند آن‌ها شروع به تجربه بازی‌های ویدیویی کند، قطعا به بیراهه کشیده شده و در تمامی درس‌های خود نمره ضعیفی را دریافت خواهد کرد.

این در حالی است که هم‌اکنون، تجربه باز‌ی‌های ویدیویی خود به یک راه کسب درآمد تبدیل شده و افراد بسیاری از طریق استریم یا حتی ساختن ویدیو از گیم پلی بازی‌های خود، سعی می‌کنند تا در شبکه‌های مجازی کسب درآمد داشته باشند. از طرفی محبوبیت این مسئله خود باعث می‌شود تا حساسیت‌ها نسبت به جدا کردن نوجوانان و جوانان از ویدیوگیم کمتر شود،‌ در حالی که هنوز هم در برخی از موارد،‌ والدین فرزند سیستم او را برای اینکه به جای بازی کردن به کارهایش برسد، با خاک یکسان می‌کنند شکستن کنسول بازی را تنها راه چاره می‌بینند!

در ویدیو زیر، می‌توانید شاهد نابود شدن چند کنسول مختلف از نوجوانانی باشید که به جای خواندن درس و انجام دادن کارهای خود،‌ تجربه بازی‌های ویدیویی را ترجیح داده و در نهایت، لاشه سیستم خود را تکه تکه از کف زمین جمع کرده‌اند.

دقت کنید که این ویدیو به طرفداری از هیچکدام از طرفین نیست! بلکه صرفا جنبه طنز داشته و برای سرگرم شدن با زیرنویس در اختیار شما قرار گرفته است. همچنین در نظر داشته باشید که انجام دادن هرکاری به صورت بیش از حد خوب نیست؛‌ این کار ممکن است بازی کردن‌،‌ یا حتی ورزش کردن و درس خواندن باشد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا