بازی ویدئویی

شکایت کاربران از مشکلات تک تیراندازهای Warzone 2.0 و Modern Warfare 2

مشکلات و باگ‌ها همیشه رابطه خوبی با سری بازی کالاف دیوتی داشته و نسخه اخیر این سری بازی نیز از این موضوع رنج می‌برد. مشکلات تک تیراندازهای Warzone 2.0 و Modern Warfare 2 سبب عصبانیت و باخت پیاپی کاربران شده است!

جدیدترین بازی شرکت اکتیویژن (Activision) یعنی بازی محبوب Call of Duty Modern Warfare 2 و در کنار آن Call of Duty Warzone 2.0 مانند تمام نسخه‌های پیشین با مشکلاتی چون عدم تعادل تفنگ‌ها و باگ‌های ریز و درشت به انتشار رسیده است. مشکلی که گریبان گیر تعداد زیادی از کاربران در این دو بازی شده، نور دوربین تک تیراندازها است و به عقیده بسیاری این مشکل باید هر چه سریع‌تر حل شود. مکانیسم نور دوربین تک تیراندازها چند سالی است که به سلطه بی چون و چرای تک تیراندازها در این سری بازی پایان داده است.

اگر به خاطر داشته باشید، در بازی وارزون کاربران گلیچی کشف کرده بودند که نور دوربین تک تیرانداز آن‌ها را حذف می‌کرد و در همان دوره ما شاهد ریزش تعداد زیادی از کاربران به دلیل سلطه تک تیراندازها در بازی بودیم. اما مشکل تک تیراندازهای Warzone 2.0 و Modern Warfare 2 متفاوت بوده و برخی باور دارند که این نور نه به ضرر تک تیراندازها، بلکه به سود آن‌ها است.

کاربری با نام MutagenRS در شبکه اجتماعی ردیت این موضوع را بررسی کرد. او متوجه شده که دوربین‌های مختلف تک تیراندازها، میزان نوری مخصوص به خود را منعکس می‌کنند. طبق اطلاعات به دست آمده توسط او، نور دوربین‌های مختلف به پنج دسته از بسیار کم تا بسیار زیاد تقسیم شده و باور دارد که نور دوربین‌هایی که در دسته‌های زیاد و بسیار زیاد جای می‌گیرند به طرز باور نکردنی زیاد هستند.

کاربران باور دارند زمانی که کاربری دیگر از دوربینی با نور زیاد یا بسیار زیاد در فاصله متوسط استفاده می‌کند، شما نمی‌توانید او را به طور کامل شناسایی کنید و ازدیاد نور دوربین تمام بدن کاربران را پوشانده و شلیک کردن به شخص را تقریبا غیر ممکن می‌سازد. برخی کاربران نور این دوربین‌ها را مسخره کرده و آن‌ها را نور افکن می‌نامند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا