بازی ویدئویی

شخصیت منفی بازی Control 2 چه کسی یا چه چیزی خواهد بود؟

دنیای بازی Control دنیایی بسیار دوست داشتنی و البته عجیب و غریب است و حال که ما منتظر نسخه دوم این بازی هستیم، بدون شک به شخصیت منفی آن نیز فکر می‌کنیم. اما شخصیت منفی بازی Control 2 چه کس یا چه چیزی خواهد بود؟

طی تاریخ بازی‌های ویدیویی، داستان‌های بسیار جذاب و زیبایی از سوی شخصیت منفی بازی‌ها برای ما روایت شده و ارتباطات بسیار خاصی میان کاربران و این شخصیت‌های منفی شکل گرفته و گاهی اوقات کاربران، شخصیت‌های منفی را بیش از شخصیت‌های اصلی و مثبت بازی دوست داشته‌اند! شخصیت‌های منفی تاریخ سازی چون ماکاروف (Makarov) در سری بازی Call of Duty Modern Warfare، شخصیت داچ (Dutch) در سری بازی Red Dead Redemption‌ و بسیاری شخصیت‌های دیگر، ما را سال‌های سال درگیر خود می‌کنند. در سوی دیگر، برخی بازی‌ها ما را با تهدیدهای بزرگ‌تری روبه رو می‌کنند و از جمله آن‌ها می‌توان به بازی Control اشاره داشت. عنوان اکشن ماجراجویی سورئال استودیو رمدی (Remedy) ما را در برابر هیس (The Hiss)، نیرویی ماورالطبیعی قرار می‌دهد که قدرت او آزار دهنده و گاهی ترسناک است.

ما در پایان بازی Control، به هیچ عنوان شاهد از بین رفتن هیس نیستیم، با این حال این تهدید بزرگ توسط شخصیت اصلی بازی ما یعنی جسی فیدن (Jesse Faden) عقب رانده می‌شود. این احتمال وجود دارد که در ابتدای نسخه دوم بازی Control، شاهد حضور هیس در اداره نباشیم و پس از مدتی، شاهد حضور ناگهانی و حمله دوباره او باشیم! از سوی دیگر، این می‌تواند مسیر انتخابی برای داستان بازی Control 2‌ توسط توسعه دهندگان نباشد و در عوض استودیو رمدی ما را با تهدیدی جدید روبه رو کند و شخصیت منفی تازه‌ای در برابر ما قرار دهد. دنیای بازی Control بسیار وسیع بوده و بدون شک هیس تنها نقطه تمرکز توسعه دهندگان نبوده و ما همچنین باور داریم که حضور دوباره هیس نمی‌تواند جذابیت چندانی برای کاربران داشته باشد.

چرا بازی Control 2 باید هیس را پشت سر بگذارد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا