بازی ویدئویی

شایعه: منتظر معرفی بازی GTA 6 تا پیش از پایان ۲۰۲۲ باشید!

شایعات پیرامون بازی GTA 6 پایان ندارند و طبق شایعات اخیر، باید منتظر این بازی مورد انتظار در آینده بسیار نزدیک باشیم. آیا انتظار ما بالاخره پایان می‌یابد؟ باید منتظر ماند و دید!

بازی فوق‌العاده محبوب GTA V طی سال ۲۰۱۳ انتشار یافت و گمان داریم هیچکس حتی فکرش را نمی‌کرد که نزدیک به یک دهه برای نسخه بعدی سری بازی جی تی ای منتظر بماند، با این حال این موضوع بیش از حد عجیب در دنیای بازی‌های رایانه‌ای رخ داده و همه ما منتظر رونمایی از بازی GTA 6 هستیم.

در این میان تیم توسعه دهنده این سری بازی محبوب نیز به طور کامل سکوت کرده و کوچک‌ترین خبر رسمی درباره این بازی را منتشر نکرده‌اند، با این حال دنیای مملو از شایعه و خبر بازی‌های ویدیویی تابدین لحظه اخبار فاش شده بسیاری را در اختیار ما قرار داده که شامل برخی شخصیت‌ها، مکان‌های بازی و حتی بخش‌هایی از داستان بازی می‌شوند. طی سال ۲۰۲۱ و در یک ماهه آغازین سال ۲۰۲۲، بسیاری اخبار مبنی بر انتشار این بازی پس از سال ۲۰۲۴ منتشر کرده‌اند و این در حالی‌ست که بسیاری از فعالان نظرات متفاوتی دارند.

یکی از اشخاصی که نظری متفاوت دارد، TezFun از نزدیکان استودیو راکستار است که باور دارد بازی GTA 6 پیش از پایان سال ۲۰۲۲ معرفی شده و یک سال پس از معرفی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این شخص طی ماه‌های اخیر، اخبار بسیاری درباره این بازی مورد انتظار به انتشار رسانده و روزهای اخیر با انتشار توییتی تازه احتمال معرفی این بازی در سال ۲۰۲۲ را دو برابر گذشته می‌داند. او در توییتر خود نوشت:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا