بازی ویدئویی

شایعات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 خبرهای بدی به همراه دارند

این روزها بیشترین شایعات بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هستند و متاسفانه اطلاعات تازه فاش شده از این بازی، سبب خوشحالی کاربران نشده‌اند! یکی از کاربرانی حرفه‌ای سری بازی کال آف دیوتی اخبار نه چندان خوبی برای ما دارد!

در حالی که بازی Call of Duty Vanguard تبدیل به پر فروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۱ شد، این بازی از لحاظ میزان نسخه‌های فروخته شده شکستی کامل در برابر نسخه‌های پیشین سری بازی کال آف دیوتی بود. حال شرکت اکتیویژن به لطف این فروش کم، تمام نیروی خود را برای عرضه عنوانی کامل با نام Call of Duty Modern Warfare II گذاشته و آن‌ها قصد دارند از همین حالا که ماه‌ها با انتشار این بازی فاصله داریم، رویه بازاریابی را آغاز کنند.

شرکت اکتیویژن تابدین لحظه اطلاعات چندانی از بازی Call of Duty Modern Warfare II در اختیار ما قرار نداده است، با این حال آن‌ها توسعه این بازی به دست استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) را تایید کرده و ما می‌دانیم که این بازی به تعریف دنباله بازی Call of Duty Modern Warfare 2019 خواهد پرداخت و همچنین باید شاهد عرضه نسخه جدید وارزون باشیم. تابدین لحظه هیچ ویدیویی از گیم پلی این بازی انتشار نیافته و ما تنها از لوگو و نام نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 مطلع هستیم. البته، طی روزهای اخیر یکی از کاربران حرفه‌ای بازی‌های کال آف دیوتی، اطلاعاتی تازه از این بازی به دست آورده است.

کاربر حرفه‌ای سری بازی کال آف دیوتی با نام Censor، عقیده دارد که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به معنای واقعی «افتضاح» است. این کاربر ادعا دارد اطلاعات دریافتی او از منبعی معتبر بوده که قصد ندارد نامش را فاش کند. او البته اشاره کرد که هنوز به این بازی خوش بین بوده و از طرفداران خواست تا انتشار اطلاعات رسمی مربوط به نسخه نهایی بازی صبر داشته باشند و بر اساس گفته‌های او درباره این بازی تصمیم گیری نکنند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا