بازی ویدئویی

سیستم امتیاز دهی Fall Guys ثابت می‌کند که باختن در این بازی به صرفه‌تر است!

بازی رایگان Fall Guys، این روزها نقل تمام محافل گیمینگ است و سیاست عجیب استودیو توسعه دهنده، بحث‌ها درباره این بازی را داغ‌تر کرده است. سیستم امتیاز دهی Fall Guys، سبب حذف عمدی کاربران در دورهای ابتدایی بازی شده است!

هفته گذشته بازی Fall Guys قدمی بزرگ برداشت و با رایگان شدن این بازی در تمامی پلتفرم‌ها و انتشار برای اولین مرتبه در کنسول‌های نینتندو سوییچ و ایکس باکس، ما شاهد افزایش فوق العاده چشم گیر کاربران این بازی بودیم. اما اینگونه به نظر می‌رسد که سیاست توسعه دهندگان بازی Fall Guys تنها رایگان کردن این بازی نبوده و آن‌ها برنامه‌های بسیاری برای بازی تازه رایگان شده خود دارند!

اگر در زمان تجربه این بازی کمی دقت داشته باشید، متوجه می‌شوید که شما در زمان برد در این بازی، مقدار بسیار کمی بتل پس خود را ارتقا می‌دهید و در نتیجه بسیار دیرتر به سطوح پایانی بتل پس در زمان برد خود می‌رسید. به عبارت دیگر، باخت در مرحله ابتدایی بازی، بتل پس شما را بیش از برد در مسابقات ارتقا می‌دهد!

ارتقا یافتن در بازی Fall Guys با واحد Fame به معنای شهرت شناخته می‌شود. شما با پیروزی در مسابقات و تکمیل چالش‌های بازی، Fame دریافت می‌کنید. در حالی که هر چالش روزانه می‌تواند تا بیش از ۳۰۰ Fame برای شما و هر چالش هفتگی بیش از ۱۰۰۰ Fame را نصیب شما کند، بازی کردن به شکل معمول، چنین میزان چشم گیری از Fame را برای شما به ارمغان نمی‌آورد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا