بازی ویدئویی

سه گانه Tomb Raider را رایگان دانلود کنید!

طبق اعلام رسمی اپیک گیمز (Epic Games)، از هم‌اکنون می‌توانید سه گانه Tomb Raider که طی یک دهه گذشته عناوین مختلف آن عرضه شده بود را در فروشگاه آنلاین این شرکت با پلتفرم رایانه شخصی، رایگان دانلود کنید! اما باید برای این کار عجله کنید که مدت محدود است.

در دوران تعطیلات پایان سال میلادی، همیشه شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلف از کاربران با تخفیف‌ها و عناوین رایگان مختلف پذیرایی می‌کنند. با این وجود، اینکه فروشگاه اپیک گیمز هر هفته یک بازی را به صورت کاملا رایگان قرار می‌دهد، اصلا مورد جدیدی نیست. این در حالی است که عناوین رایگان هر هفته اپیک گیمز، همیشه بازی‌های درجه ۱ و عناوین AAA نیستند؛ گرچه پیش‌تر دیده بودیم که بازی GTA V برای دارندگاان پلتفرم رایانه شخصی توسط این فروشگاه رایگان شود!

اما حال که به پایان سال ۲۰۲۱ رسیده‌ایم و تعطیلات در حال پایان یافتن هستند، اپیک گیمز بالاخره از هدیه ویژه خود برای تمامی کاربرانی که در فروشگاه آن اکانت دارند، رونمایی کرده است. سه گانه Tomb Raider هم‌اکنون برای تمامی افرادی که پلتفرم رایانه شخصی دارند رایگان در دسترس قرار گرفته و شما می‌توانید چیزی حدود ۹۰ دلار را از اپیک گیمز به همین شکل بگیرید! چراکه قیمت این سه بازی حتی از ۹۰ دلار هم بیشتر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا