بازی ویدئویی

سه بازی معرفی نشده از سری Silent Hill در دست ساخت قرار دارند

شواهد امر گویای این موضوع است که حداقل سه بازی معرفی نشده و جدید از سری Silent Hill نیز در دست ساخت قرار دارد.

سری سایلنت هیل به لطف سبک منحصر به فرد در کنار گیم پلی دلهره‌آور و وحشت زیاد، به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سبک ترس و وحشت شناخته می‌شود. علی‌رغم محبوبیت زیاد، این مجموعه در طول یک دهه اخیر به کلی غایب بود و چه بسا به نظر می‌رسید که شرکت کونامی این فرنچایز ارزشمند خود را به فراموشی سپرده است.

با این حال، چند وقت پیش بود که کمپانی مزبور با همکاری شرکای خارجی از جمله آناپورنا اینتراکتیو از چندین پروژه جدید سایلنت هیل پرده برداشت. یکی از این آثار، ریمیک Silent Hill 2 است که گویا مراحل ساخت پایانی خود را پشت سر می‌گذارد. به علاوه، سه پروژه دیگر با نام‌های Townfall و Ascension و پروژه F معرفی شدند که البته هنوز جزئیات زیادی از این عناوین در دست نیست و تاریخ معرفی کامل و عرضه آن‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین حین، گزارش‌هایی مبنی بر ساخت یک پروژه دیگر از سری سایلنت هیل تحت عنوانی Silent Hill: The Short Message به گوش رسید که گویا این بازی یک نسخه نمایشی کوتاه در سبک PT خواهد بود. شایعه ساخت این عنوان زمانی قوت گرفت که جدا از تعیین درجه سنی، خلاصه داستان و تصویر هنری کلیدی بازی به طور اتفاقی توسط سازمان رتبه‌بندی بازی‌ها در تایوان فاش شد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که پروژه‌های جدید سایلنت هیل صرفا به این موارد خلاصه نشده و کونامی در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها مشغول توسعه عناوین جدید دیگری است. به بیان دقیق‌تر، داسک گالم، یکی از اینسایدرهای معروف حوزه ویدیو گیم که اغلب جزئیاتی از سری سایلنت هیل به اشتراک می‌گذارد، در گزارشی خاطرنشان کرد که فارغ از تمامی بازی‌های جدید مجموعه که پیش‌تر معرفی شدند، حداقل سه پروژه دیگر از این سری نیز در دست ساخت قرار دارند.

نکته جالب اینجا است که طبق ادعای او، این سه بازی معرفی نشده ارتباطی با بازی The Short Message ندارد. از طرفی، ظاهرا دو بازی از این سه پروژه مراحل توسعه خود را به خوبی سپری کرده‌اند و تنها یکی از آن‌ها در مرحله ساخت ابتدایی خود قرار دارد. او در صفحه شخصی خود در شبکه توییتر در این زمینه توضیح می‌دهد:

حداقل سه بازی جدید از مجموعه Silent Hill در دست توسعه هستند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده‌اند. البته، این سه پروژه شامل بازی The Short Message نمی‌شود. جدی می‌گویم! البته یکی از آن‌ها در مراحل ساخت اولیه قرار دارد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا