بازی ویدئویی

سلاح عجیب بخش زامبی کالاف دیوتی بازمی‌گردد!

طبق اعلام رسمی سازندگان، ظاهرا سلاح عجیب بخش زامبی بازی کالاف دیوتی که اولین بار آن را در عنوان World At War دیده بودیم، به Vanguard خواهد آمد.

بخش زامبی در سری بازی‌های Call of Duty مدت‌هاست که به یکی از مهم‌ترین و هیجان‌انگیزترین‌های آن تبدیل شده و عملا طرفداران بسیاری هر چند سال یکبار منتظر می‌مانند تا استودیو تری آرک (Treyarch)، داستان زامبی را ادامه دهد. با این وجود، جالب است بدانید که سایر استودیوهای سازنده سری مانند اسلجهمر گیمز (Sledgehammer Games) نیز از همین ترفند برای جذب مخاطب استفاده نموده و تا حدودی نیز در کار خود موفق بوده است.

با این حال اولین بار در بازی Call of Duty: World At War بود که مسیر این سری به سمت جنگیدن در راندهای متفاوت با نازی‌های زامبی کشیده شد. در واقع اگر شما بخش داستانی این عنوان را تمام می‌کردید، یک نقشه جدید به نام Nacht Der Untoten برای شما باز می‌شد که با رفتن به آن می‌توانستید شاهد حمله کردن موجی از نازی‌های مرده باشید که حال زامبی شده‌اند!

این بخش با استقبال خیلی زیادی از سوی کاربران همراه بود و همین نیز باعث شد تا طرفداران ساعت‌ها پس از اتمام بازی، مشغول کشتن و رکورد زدن در راندهای بالاتر این نقشه نفرین شده باشند؛ در حالی که استودیو تری آرک پروژه جذاب خود را رها نکرده بود و با بسته‌های الحاقی مختلف، انواع نقشه‌های جدید برای بخش زامبی را در اختیار کاربران قرار داد. بدین ترتیب، قابلیت‌های جدید از جمله پرک‌ها (Perks) در قالب نوشابه‌های داخل نقشه به این بازی اضافه شدند و در نهایت، داخل مپ‌های تازه آن، شاهد اضافه شدن یک سلاح عجیب به نام Wunderwaffe DG-2 بودیم؛ سلاحی که با زدن یک تیر آن، جمعی از زامبی‌ها کشته شده و با نیروی برق به درک واصل می‌شدند!

بازگشت سلاح عجیب بخش زامبی کالاف دیوتی به عنوان Vanguard

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا