بازی ویدئویی

سرویس یوبیسافت پلاس برای پلی استیشن پلاس منتشر خواهد شد

چندی پیش شرکت سونی از نسخه بهبود یافته سرویس پلی استیشن پلاس رونمایی کرد و در حقیقت به جنگ مستقیم رقیب خود یعنی ایکس باکس گیم پس رفت. حال به تازگی سونی از همکاری مستقیم با شرکت یوبیسافت و ارائه سرویس یوبیسافت پلاس برای پلی استیشن جدید خود پرده برداری کرد.

شرکت یوبیسافت امروز کاربران پلی استیشن را بیش از پیش شیفته خود کرد و آن‌ها به زودی فهرستی طویل از بازی‌های خود را برای سرویس پلی استیشن پلاس منتشر می‌کنند. نسخه بهبود یافته سرویس پلی استیشن پلاس که پیش از پایان ماه جاری میلادی برای برخی نقاط دنیا و ماه آینده میلادی برای برخی دیگر از نقاط عرضه خواهد شد، برای طرفداران بازی‌های استودیو یوبیسافت بسیار هیجان انگیز خواهد بود. البته باید به این نکته اشاره داشت که سرویس یوبیسافت پلاس تنها برای کاربران دو سطح Extra و Premium در دسترس قرار می‌گیرد.

سرویس یوبیسافت پلاس در حال حاضر برای گوگل استادیا، آمازون لونا و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این سرویس شامل بیش از ۱۰۰ عنوان این استودیو بوده و شامل بسیاری بازی‌های کلاسیک و البته جدید آن‌ها می‌شود. سرویس یوبیسافت پلاس که با نام یوبیسافت پلاس کلاسیکز (Ubisoft Plus Classics) ارائه خواهد شد، در زمان ورود خود به سرویس پلی استیشن پلاس، شامل ۲۷ بازی بوده و تعداد این بازی‌ها به مرور و تا پیش از پایان سال جاری میلادی به عدد ۵۰ خواهد رسید.
طبق شواهد، سرویس یوبیسافت پلاس شامل برخی بازی‌های بسیاری مهم چون Assassin’s Creed Valhalla، For Honor، STEEP و غیره است، با این حال ما شاهد حضور عناوین بسیار مهم دیگر چون Far Cry 6، Watch Dogs Legion و Immortals: Fenyx Rising در این سرویس نخواهیم بود. در ادامه می‌توانید فهرست تمام بازی‌های سرویس یوبیسافت پلاس کلاسیکز را مشاهده و مطالعه کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا