بازی ویدئویی

سرورهای بازی GTA Online‌ در پی سی قطع خواهند شد!

قطعی سرورهای بازی‌های آنلاین همان چیزی است که همه ما از آن نفرت داریم، با این حال بسیاری اتفاقات از این قبیل، برای رفع مشکلاتی هستند که طی مدتی طولانی کاربران را آزار داده‌اند. سرورهای بازی GTA Online در پی سی برای اعمال برخی تعمیرات قطع خواهند شد!

استودیو راکستار روز گذشته در وبسایت رسمی خود اعلام کرد که آن‌ها در روز ۲۲ ژوئن، برابر با ۱ تیر ماه ۱۴۰۱، تعمیراتی را در سرورهای بازی جی تی ای آنلاین در پی سی آغاز خواهند کرد و در عین حال، کاربران بازی GTA Online‌ در پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس مشکلی در اتصال به سرورهای بازی GTA Online‌ نخواهند داشت. اگر شما از کاربران بازی جی تی ای آنلاین در رایانه‌های شخصی هستید، متاسفیم که بگوییم شما امروز چند ساعتی قادر به تجربه این عنوان نخواهید بود. 

دلیل قطعی سرورهای بازی GTA Online در رایانه‌های شخصی چیست؟

 

به گفته وبسایت رسمی راکستار، دلیل قطعی سرورهای بازی GTA Online، تلاش برای در دسترس قرار دادن برخی سرویس‌های از دسترس خارج شده این بازی است. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، کاربران کنسول‌ها نباید با چنین مشکلاتی مواجه باشند. لازم به ذکر است که شما می‌توانید در زمان قطعی سرورهای بازی GTA Online به راحتی و دبون مشکل به بازی GTA V دسترسی داشته باشید.

قطعی سرورهای بازی جی تی ای آنلاین در پی سی در روز چهارشنبه، راس ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز شده و انتظار می‌رود سرورهای این بازی حداقل برای پنج ساعت قطع باشند. ناگفته نماند که راکستار اعلام کرد احتمالا این تعمیرات کم‌تر از پنج ساعت به طول انجامیده و پیش از موعد سرورهای این بازی در رایانه‌های شخصی به حالت آنلاین بازگردند. از نو لازم به ذکر است که کاربران بازی مذکور در کنسول‌ها با قطعی سرورها روبه رو نشده و سرورهای این بازی در زمان انتشار این مطلب نیز بدون مشکل و آنلاین هستند.
آیا شما طی روزهای اخیر اختلالی در سرویس‌های بازی GTA Online در رایانه‌های شخصی تجربه کرده‌اید؟ منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا