بازی ویدئویی

سرورهای بازی Call of Duty: Warzone فقط با جزیره کالدرا آنلاین شدند!

بالاخره پس از گذشت حدود دو هفته، سرورهای بازی Call of Duty: Warzone مجددا آنلاین شدند، اما دیگر این عنوان مثل قبل ارزش تجربه کردن را ندارد.

دو هفته پیش بود که پس از مدت‌ها انتظار،‌ دیدیم که عنوان Warzone 2.0 عرضه شد تا بتل رویال جدید سری Call of Duty به دست کاربران برسد. اینبار هم وارزون جدید به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت، اما یک نکته بسیار عجیب درباره آن، این بود که پس از انتشار Warzone 2.0،‌ متاسفانه اکتیویژن (Activision) سرورهای بازی قبلی را به کلی قطع کرد!

در واقع این تصمیم با اعلام قبلی انجام شد و گفته شده بود که پس از انتشار بازی جدید، نسخه قبلی وارزون برای مدتی قطع خواهد شد. این کار به این منظور انجام شد که برخی تغییرات در این نسخه قدیمی اعمال شده و سپس بعد از گذشت دو هفته، مجددا در دسترس کاربران قرار بگیرد. این در حالی است که طرفداران خود به خوبی می‌دانند که این اقدام به منظور کشیدن بازیکنان به سمت Call of Duty: Warzone 2.0 انجام شده است؛ به نحوی که با قطع کردن سرورهای نسخه قبلی، بازیکنان علاقه‌مند به تجربه وارزون، مجبور به نصب نسخه جدید خواهند شد.

البته هنگام انتشار نسخه جدید، قاعدتا دیگر کسی سراغ نسخه قبلی نمی‌رود، اما باز هم اگر بازیکنان دوست داشتند تا دوباره سراغ نقشه منفور Caldera بروند، اکنون پس از گذشت دو هفته، می‌توانند به سمت آن بازگردند. این در حالی است که نقطه قوت وارزون هرگز نقشه کالدرا نبود و حال دیگر دلیلی برای بازگشت به آن وجود ندارد!

سرورهای بازی Call of Duty: Warzone بازگشتند، اما به چه قیمتی؟

در واقع اکثر کسانی که طی سال گذشته به تجربه Warzone می‌نشستند، سراغ نقشه‌های تکتیکال آن می‌رفتند که یکی از آن‌ها Rebirth و دیگری Fortunes Keep نام داشت. این دو نقشه که به مراتب از سایر موارد کوچک‌تر بودند، به بازیکنان اجازه می‌دادند تا در یک بتل رویال سریع‌تر و در عین حال هیجانی‌تر شرکت کنند و حتی بیشتر از آن لذت ببرند! این در حالی است که اکنون با بازگشت وارزون قبلی، ظاهرا خبری از این دو نقشه نیست.

در واقع سازندگان خود اعلام کرده بودند که نام این بازی قرار است تا به Warzone Caldera تغییر پیدا کند و برخی از کاربران، این برداشت را داشتند که با این کار، احتمالا کالدرا تنها نقشه حاضر برای تجربه در آن خواهد بود؛ موضوعی که ظاهرا کاملا درست بوده و شما به جز جزیره کالدرا، در این بازی کار دیگری نمی‌توانید بکنید!

بتل رویال قفل شده در زمان!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا