بازی ویدئویی

سازندگان Gotham Knights روی پروژه بعدی خود کار می‌کنند

شواهد امر گویای این موضوع است که سازندگان بازی Gotham Knights در حال حاضر روی توسعه پروژه بعدی خود مشغول به کار هستند.

استودیو وارنر برادرز گیمز مونترال که تا به امروز ساخت آثار پرطرفداری از جمله بتمن آرخام نایتس را برعهده دارد، مدتی پیش بازی گاتهام نایتس را روانه بازار کرد؛ اثری که اگرچه از نظر داستانی و چه از نظر ساختاری تفاوت زیادی با سری آرخام داشت، اما به خاطر یک سری مشکلات نتوانست انتظار هواداران را به خوبی برآورده کند.

در حالی که این استودیو به طور معمول آثار خود را با فاصله‌های زمانی طولانی توسعه می‌دهد، اما بر اساس جدیدترین گزارش‌ها، ظاهرا اعضای وارنر برادرز گیمز مونترال هم اکنون ساخت پروژه بعدی خود را آغاز کرده‌اند. ماجرا از این قرار است که به تازگی یکی از کارمندان استودیو به نام برایان تیبرگ صفحه شخصی خود در شبکه لینکدین را به‌روزرسانی کرده و در بخش رزومه کاری خود اعلام کرده که به عنوان تهیه کننده ارشد روی یک پروژه معرفی نشده فعالیت می‌کند.

نکته جالب اینجا است که برایان تیبرگ در پروژه گاتهام نایتس نیز وظیفه تهیه کننده ارشد بازی را برعهده داشت. همان‌طور که در رزومه او نوشته شده، این عنوان هنوز توسط تیم سازنده یا شرکت ناشر رونمایی نشده و احتمالا بازی در مرحله ساخت ابتدایی خود قرار دارد. بر این اساس، نباید به این زودی‌ها منتظر معرفی یا عرضه بازی باشید.

در این میان، گروهی از هواداران معتقد هستند که پروژه بعدی وارنر برادرز گیمز مونترال، ساخت دنباله مجموعه گاتهام نایتس است که این بار تیم توسعه‌دهنده با عبرت گرفتن از اشتباهات خود، یک اثر بی‌عیب و نقصی را تقدیم هواداران دنیای دی سی خواهند کرد. البته، ممکن است که پروژه بعدی آن‌ها ارتباطی نیز به گاتهام نایتس نداشته باشد و میزبان یک اثر کاملا جدید نظیر سوپر من از سوی این سازنده کانادایی باشیم.

به علاوه، تا به امروز شایعه‌هایی در خصوص ساخت یک بازی با دنیای هماهنگ و دنباله‌دار از آثار مختلف مربوط به جهان دی سی با به گوش رسیده و به همین دلیل، شاید پروژه بعدی آن‌ها با داستان شوالیه‌های گاتهام مرتبط باشد. در هر حال، این اولین باری نیست که گزارش‌ها از آغاز روند ساخت پروژه بعدی استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترال حکایت دارند. در اوایل سال جاری میلادی، استودیوی وارنر برادرز مونترال  آگهی استخدام جدیدی منتشر کرد که در آن از یک برنامه نویس برای کار روی یک بازی AAA معرفی نشده دعوت به عمل آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا